Bahar Candan'a şantaj şoku: "Otel odasında özel görüntülerim çekildi"

Sosyal medya fenomeni Bahar Candan, otel odasında kendisine şantaj yapıldığını iddia ederek polise başvurdu. Şikayetçi olan Candan, özel görüntülerinin çekildiğini öne sürdü.

Bahar Candan'a şantaj şoku: "Otel odasında özel görüntülerim çekildi"
17 Mart 2022 - 15:06


Katıldığı stil yarışması ile adını duyuran Bahar Candan'ın adı yeni bir skandal ile gündemde. Bahar Candan'ın tanıştığı bir şahısın otel odasında gizlice görüntülerini aldığı iddia edildi.

Sabah'tan Dilek Yaman Demir'in haberine göre, sosyal medya fenomeni Bahar Candan, 16 Kasım günü Beyoğlu'ndaki iş yerinden çıktıktan sonra Alparslan isimli bir şahısla karşılaştı. İkili tanıştığı sırada iddiaya göre Alparslan genç kadına, 'Sana bir marka yaratalım. Benim ünlü arkadaşlarım var. Senin ünlülerle reklamlarını yaparız. Benim fabrikalarım var' diyerek genç kadının numarasını aldı.

Ertesi gün Alparslan, Bahar Candan'ı arayarak, 'Akşama ünlü bir otelde parti var. Ben otelin süitinde kalıyorum. Muhakkak gel. Reklam yapmak için tam fırsatı' dedi.

Teklifi kabul eden Bahar Candan, aynı akşam otele gitti. Şahsın kaldığı, 619 numaraları odaya gitti. İddiaya göre odaya girdikten sonra durumdan rahatsız olan Bahar Candan, gitmek istedi. Alparslan ise, 'Biraz daha kalalım' diye ısrar etti. Bir süre sonra Alparslan, 'Görüntülerini aldım. Şimdi s.. g. Seni rezil edeceğim' dedi.

Odadan çıkan Bahar Candan, gecenin ilerleyen saatlerinde karakola sığındı. Alparslan'ın kendisine tuzak kurduğunu görüntülerini kaydettiğini ve şantaj yapmaya çalıştığını ileri sürdü. Bahar Candan'ın şikayeti üzerine olayla ilgili soruşturma sürüyor.


YORUMLAR

  • 0 Yorum