Ayşegül Melisa Doğan, estetiksiz haline yapılan yoruma dava açtı!

İşte Benim Stilim yarışmasıyla tanınan Ayşegül Melisa Doğan, estetik yaptırdığını söylemişti. Doğan, estetiksiz halini paylaşarak yorum yazan birisine dava açtı.

Ayşegül Melisa Doğan, estetiksiz haline yapılan yoruma dava açtı!
09 Ocak 2022 - 11:57


İşte Benim Stilim yarışmasındaki kavgalarıyla adından sıkça söz ettiren Ayşegül Melisa Doğan yarışma sonrası estetikle bambaşka birine döndü. Ayşegül Melisa Doğan, "Yanaklarımda dolgu var, bişektomi yok. Dişlerim lamine... Çenede ve gıdıda dolgu var. Düzenli botoks yaptırıyorum. Kaş ve kirpik liftingi yaptırıyorum" itirafında bulundu.

Ayşegül Melisa Doğan, yaptırdığı estetik operasyonlar sonrası yeni hallerini sık sık paylaşıyor. Bir sosyal medya kullanıcısı, Doğan'ın estetikli ve estetiksiz fotoğraflarını yayınlayarak "Affedersin ama ş... dönmüşsün" sözleriyle hakaret içeren bir not düştü.

DAVA AÇTI
Bu sözleri gören yarışmacı, savcılığa başvurarak şahsın tespit edilip cezalandırılmasını istedi. Uzlaşma bürosuna gönderilen dosyada, Doğan uzlaşmak istemeyince savcılık, hakaret suçundan dava açtı.

CEZA ALDI
23 yaşındaki Ahmet K., sosyal medya Ayşegül Melisa Doğan'ı tanımadığını söyleyerek "Kötü bir niyetim yoktu. Ayşegül'ün önceki halini görüp yeni haline sitemimi o anki heyecanla yaptım. Yaptığımın hakaret olduğunu düşünmedim. Özür dilerim" dedi. İstanbul Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülen davada, suçunu kabul eden Ahmet K. 65 gün para cezasına çarptırıldı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum