Ayşe Özgün'ün programda tanıdığı aile başına bela oldu: Yıllardır yardım ettiği çocuğun tacizine uğradı

Bir döneme damga vuran sunucu Ayşe Özgün, yıllar önce babasının tacizine uğradığı iddia edilen bir kadının eşi ve çocuğuna 16 yıldır yardım ediyordu. Ancak aile, Özgün'ün başına bela oldu. Maddi yardımda bulunan Özgün, ailenin tacizine uğradığını belirterek savcılığa şikayette bulundu.

Ayşe Özgün'ün programda tanıdığı aile başına bela oldu: Yıllardır yardım ettiği çocuğun tacizine uğradı
02 Ocak 2022 - 13:18
Sunucu Ayşe Özgün'ün, 'Ayşe Özgün Her Gün' isimli programda yaşanan trajik bir olayda tanıdığı aile ile başı dertte.

8 Kasım 2005 tarihinde babası tarafından tecavüz edildiği iddia edilen N. isimli genç kadın, programa katılmış ve konuşmak istediğini söylemiş, genç kadın peruk ve gözlük takarak programa konuk olmuştu. Baba, programa katılarak iddiaları reddederken, mağdur kadın üç gün sonra babasının ikametinde öldürülmüştü.

Ayşe Özgün, o tarihten beri genç kadının çocuklarına yardım amaçlı kıyafet okul giysileri ve ihtiyaçlarını gideriyordu. Öldürülen kadının eşi Mustafa A., ise Ayşe Özgün’ün peşini yıllarca bırakmadı.

EVİNE GİTTİ
Sabah’tan Dilek Yaman’ın haberine göre; Çanakkale’de bulunan yazlığına kadar gelerek para isteyen ölen kadının kocası Mustafa ve çocuğu Uğur, yapılan yardımlara rağmen yıllarca para istemeye devam etti. Ayşe Özgün yine de ölen kadının çocuğu Uğur’a para yardımı yapmaya devam etti.

Fakat, genç adam Ayşe Özgün’ün peşini bırakmadı. Para istemek artık tacize vardığında, ünlü isim polis merkezine giderek şikayetçi oldu. Ünlü sunucu, kendisinden para istediği için yardım ettiğini fakat artık telefon numarasını değiştirecek kadar rahatsız edildiğini ifade etti. Halen sosyal medyada da kendisine ve arkadaşlarına ulaşarak para istediğini ileri sürdüğü Uğur’dan şikayetçi olan Özgün’ün ihbarının ardından soruşturma başlatıldı.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum