Ayşe Hatun Önal'dan haber alınamıyor! Ayşe Hatun Önal kimdir?

Sabah gazetesi yazarı Bülent Cankurt, manken ve şarkıcı Ayşe Hatun Önal'ın evden çıkmadığını, hiçbir telefona da cevap vermediğini söyledi.

Ayşe Hatun Önal'dan haber alınamıyor! Ayşe Hatun Önal kimdir?
29 Aralık 2021 - 11:53 - Güncelleme: 29 Aralık 2021 - 12:18


Sabah gazetesi yazarı Bülent Cankurt, bugünkü köşesinde, "Ünlü şarkıcıdan haber alınamıyor" başlıklı bir yazı kaleme aldı.

Model Ayşe Hatun Önal'dan aylardır haber alınamadığını söyleyen Cankurt, Önal'ın Ekim ayında kaybettiği annesini unutamadığı ve depresyona girdiğini belirtti.

Cankurt, Önal'ın evden çıkmadığını, hiçbir telefona da cevap vermediğini de ekledi.

Bülent Cankurt'un yazısının ilgili kısmı şu şekilde:
"İlk mesleği olan modellikteki başarısını, sonraki mesleği şarkıcılıkta da gösteren Ayşe Hatun Önal ile ilgili tatsız bir haber aldım! Bir arkadaşından, Önal'dan aylardır haber alamadığını duyunca merak edip araştırdım. Meğer ünlü şarkıcı, herkesle irtibatı koparıp kendini eve kapatmış. Sebebi ise anne acısıymış... Ekim başında annesi Şengül Önal'ı kaybeden Önal, bu acıyla baş edememiş ve depresyona girmiş.

Aylardır evden kapı dışarı çıkmadığı gibi kimseyle görüşmüyor ve kimsenin telefonunu da açmıyormuş. Menajerinin telefonlarına bile cevap vermeyen Önal, işi gücü de unutmuş. Hayat dolu bir kadın olan Ayşe Hatun Önal, umarım bir an önce bu acıyı atlatır ve normal hayata döner."


AYŞE HATUN ÖNAL KİMDİR?
Ayşe Hatun Önal, 29 Temmuz 1978 yılında Adana'da dünyaya gelmiştir. Adana Borsa Lisesi'nden mezun olan Önal, Eskisehir Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü'nü 2. sınıftayken bıraktı. Anadolu Üniversitesi'nde okurken özel bir şirketin halkla ilişkiler sorumlusu olarak iş hayatına başlayan Ayşe Hatun Önal, 1999 yılında Miss Turkey Güzellik Yarışması'nda Türkiye Güzeli seçilerek modellik hayatına başladı.

Uzun süre modellik yaptıktan sonra Can Gürzap'tan diksiyon dersleri alarak kariyerine sunuculukla devam etti. 2003 yılında en büyük hayali olan müzik dünyasına, “Sonunda” adlı albümü ile adım attı. Piyasaya çıkan albümünün çıkış parçası olan “Çeksene Elini”nin sözlerini de kendisi yazdı. 1.81 metre boyundaki sanatçı Aslan burcudur.


YORUMLAR

  • 0 Yorum