Astrolog Zeynep Turan'dan 2022 ve 2023 yorumu: Erken seçim iddiası

Astrolog Zeynep Turan, konuk olduğu YouTube programında 2022'de büyük olayların yaşanacağını iddia etti. Turan, erken seçim iddiasında da bulundu.

Astrolog Zeynep Turan'dan 2022 ve 2023 yorumu: Erken seçim iddiası
24 Nisan 2022 - 11:07


Siyasilerin ve halkın bir bölümünün erken seçim talebi sürerken astrolojiden de yorum geldi. Armağan Çağlayan'ın YouTube kanalına konuk olan astrolog Zeynep Turan, erken seçim iddiasıyla dikkat çekti.

2023'ten beklentilerin yüksek olmasına rağmen büyük olayların asıl 2022'de olacağını belirten Turan, astrolojinin hiçbir zaman kendisini yanıltmadığını söyledi.

Astrolog Zeynep Turan Armağan Çağlayan'ın "Ekonomi sorunu devam edecek mi?" sorusuna "Devam edecek. Ekonomik krizimiz nisanda daha gözle görülür olabilir. Mayıs coşkusu olan bir yer erken seçime bağlanırız. Erken seçim olacak diyorum. Kimsenin bir şeyi değilim. Ekim-kasım-aralık ayları çok yüksek olacak ülke için. Dönüşümün eteğinde oturuyoruz" dedi.

Zeynep Turan konuşmasının devamında ise şunları söyledi: "Ekim ayına kadar partilerin derdini değil ülkemizin dertlerine kulak kesileceğiz. 2022'nin zorlukları kadar tarıma da yönelim olacak. Ne olacaksa 2022'de olacak."
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum