Aslıhan Gürbüz'den taciz tepkisi: "Bir hıyar var!"

Masumlar Apartmanı'nın Ceylan'ı Aslıhan Gürbüz kendisini ve yakın çevresini taciz eden kişiye isyan etti. Ünlü oyuncu, "Aylardır en yakın arkadaşlarımı hack'leyip, anneme, kardeşime, yakın çevreme ve bana ulaşmaya çalışan bir hıyar var!" dedi.

Aslıhan Gürbüz'den taciz tepkisi: "Bir hıyar var!"
03 Aralık 2021 - 12:51


 Masumlar Apartmanı dizisinde Ceylan karakterini canlandıran Aslıhan Gürbüz, kendisini ve yakın çevresini taciz eden kişiye sosyal medyadan isyan etti. 

“NİYE İNSANLARA MUSALLAT OLUYORSUN!”
Kendisine takıntılı birinin olduğunu paylaşan Gürbüz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şunları söyledi:

"Aylardır en yakın arkadaşlarımı hackleyip, anneme, kardeşime, yakın çevreme ve bana ulaşmaya çalışan bir hıyar var! Yavrum senin derdin bensem niye başka bir yol denemiyorsun. Niye insanlara musallat oluyorsun! Ben mesajları okumadan siliyorum boşa uğraşıyorsun."

ASLIHAN GÜRBÜZ KİMDİR?
16 Şubat 1983'de Çanakkale'de doğdu. Lisede bilgisayarlı muhasebe okuduktan sonra Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuvar Tiyatro Bölümünden mezun oldu. Senaryosu Meral Okay tarafından yazılan Bir Bulut Olsam dizisinde ünlendi. Yahşi Cazibe dizisinde Azerbaycanlı karakter Cazibe'yi canlandırdı. Zeytin Tepesi dizisinde Deniz, Muhteşem Yüzyıl: Kösem'de ise Halime Sultan karakterlerini canlandırmıştır. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde başrol karakterlerinden Merve Aksak'ı canlandırdı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum