Arka Sokaklar dizisinde şok gelişme: Rıza Baba ayrılıyor iddiası

Türk televizyonlarının en uzun soluklu dizilerinden biri olan Arka Sokaklar'da yeni bir ayrılık yaşandığı iddia edildi. 12 yıldır Rıza Baba karakterini canlandıran Zafer Ergin’in diziden ayrılacağı öne sürüldü.

Arka Sokaklar dizisinde şok gelişme: Rıza Baba ayrılıyor iddiası
04 Kasım 2021 - 09:58

Yıllardır cuma akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Arka Sokaklar’da sular durulmuyor. Arka Sokaklar dizisinde canlandırdığı Rıza Baba karakteriyle boy gösteren Zafer Ergin’in yapımdan ayrılacağı öne sürüldü. 

BİRÇOK KİŞİ AYRILDI
İzlenme rekorları kıran ve 12 senedir yayında olan Arka Sokaklar dizisinde bu sezon birden fazla ayrılık gerçekleşti. Dizinin 595. bölümünden beri afişte yer almayan Alp Korkmaz diziye veda etmişti. Dizide Zeliş (Zeliha Çoban) ve Tekin (Onur Bay) geçtiğimiz sezon dizinden ayrılmıştı. Bu kez de dizinin baş rollerinden Rıza Baba'nın (Zafer Ergin) diziye veda ettiği iddia edildi.

ZAFER ERGİN DİZİNDEN AYRILACAK
Rıza Baba rolüne hayat veren Zafer Ergin'in Arka Sokaklar dizisinden maddi nedenlerle ayrılma kararı aldığı iddia edildi. Sosyal medyada yankılanan iddiaya göre Zafer Ergin, yapılacak olan bir operasyonda yaralı olarak hastaneye kaldırılacak ama hayat mücadelesi veremeyecek kadar yorgun olacak ve diziden ayrılacak! Dizide para krizi yaşandığına dair geçtiğimiz günlerde bir iddia çıkmıştı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum