Arka Sokaklar'dan Sadakatsiz dizisine sürpriz transfer!

Türk televizyon tarihinin uzun soluklu dizisi Arka Sokaklar'dan ayrılan Alp Korkmaz'ın Kanal D'de yayınlanan Sadakatsiz dizisinin kadrosuna dahil olacağı iddia edildi.

Arka Sokaklar'dan Sadakatsiz dizisine sürpriz transfer!
05 Kasım 2021 - 11:19 - Güncelleme: 05 Kasım 2021 - 12:21

Başrollerini Zafer Engin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Alp Korkmaz, Oya Okar ve Yiğitcan Ergin gibi isimlerin canlandırdığı dizide geçtiğimiz günlerde bir veda yaşandı. Dizinin sevilen oyuncusu Alp Korkmaz, şehit düşerek kadrodan ayrıldı.

SADAKATSİZ'E TRANSFER OLDU
Alp Korkmaz'ın yeni bir diziye dahil olduğu iddiası da magazin gündemine bomba gibi düştü. Korkmaz'ın Cansu Dere, Melis Sezen ve Caner Cindoruk'un başrolünü paylaştığı Sadakatsiz dizisine dahil olduğu ileri sürüldü. Alp Korkmaz'ın Bahar ve Melih'in arasına girmeye çalışan Oğuzhan rolüne hayat vereceği iddia edildi.

BAHAR'IN ESKİ AŞKI OLACAK
Bahar'ın eski sevgilisi rolünde diziye dahil olacağı söylenilen Korkmaz'ın aynı zamanda Melih'in yurt dışında en yakın arkadaşı olacağı belirtildi. İddiaların ardından oyuncudan ve yapım ekibinden henüz net bir açıklama gelmedi.

ALP KORKMAZ KİMDİR?
Alp Korkmaz 2 Mart 1981 yılında Ankara'da doğmuştur. Türk sinema ve dizi oyuncusudur.
İlk ve Orta öğrenimini İstanbul'da tamamlamıştır, Lise öğrenimini ise Çanakkale'de Tamamlamıştır.

Amerika'da üniversite hayatına başladı. University of South Florida Radyo Televizyon bölümünden mezun olduktan sonra New York'a oyunculuk eğitimi almaya gitti. New York'un en önemli Broadway müzikal okullarından Neighborhood Playhouse School of Theatre da eğitimini tamamladıktan sonra 2006 yazında Türkiye'ye döndü.

Döneli henüz 1 ay olmasına karşın Korkmaz, Türker İnanoğlu tarafından keşfedildi. Uzun yıllar boyunca Erler Filmin yapımcılığını üstlendiği Arka Sokaklar adlı dizide Ali karakterini canlandırdı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum