Arif Kocabıyık ile Zafer Şahin havalimanında tartıştı

İlave TV kanalıyla bilinen Arif Kocabıyık, sosyal medya üzerinden kendisini Ankara'ya çağıran Zafer Şahin'in karşısına çıktı. İkili arasında tartışma yaşandı.

Arif Kocabıyık ile Zafer Şahin havalimanında tartıştı
06 Kasım 2021 - 15:47
Sokak röportajlarıyla tanınan Arif Kocabıyık, daha önce kendisine hakaret eden ve Ankara'ya çağıran Zafer Şahin'i havalimanında karşıladı. Kocabıyık, o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Kocabıyık, Zafer Şahin'i karşılarken "Zafer Şahin merhaba hatırladın mı beni, hani Ankara'da bir denk gelelim demiştin, denk geldik. Söyle söyleyeceğini..." dedi. Şahin ise Kocabıyık'a "Bankamatik faresi" ifadeleriyle karşılık verdi.

Yaşanan tartışma sonrası Kocabıyık'ın görüntüleri "Ankara Esenboğa Havalimanında karşısına çıktım" ifadeleriyle sosyal medya hesabından paylaştı. Olayın ardından açıklama yapan Zafer Şahin, "Arkadaşlar bu akşam Ankara Havalimanında izinsiz bir şekilde çekim yaparak beni tahrik etmeye çalışan şahıstan şikayetçi olduk. Merak etmeyin, ciddiye de almayın. Bu arada bu adamlar benden ciddi ciddi rahatsız yav:) Özel ekip yollayıp kumpas kurmuşlar. Başka kapıya" ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?
Zafer Şahin, daha önce CNNTürk'te yaşadığı bir tartışmayı alıntılayan Kocabıyık'a "Hoş lan kripto hoşt...Sen boyundan büyük işlerle uğraşma. Ağababaların gelsin.... Gelsene bir gün Ankara'ya" ifadeleriyle yanıt vermişti.  

YORUMLAR

  • 0 Yorum