Ankara Doğantepe'de şok görüntüler: Yabancı uyruklu şahıslar sopalarla kavgaya gitti, polis çöp kutusunda silah aradı!

Türkiye, Suriyelilerin geri gönderilmesi ve kaçak giriş yapan Afganları tartışırken Ankara'dan gelen görüntüler şoke etti. Doğantepe'de onlarca yabancı uyruklu şahıs ellerinde sopa, zincir ve satırlarla kavgaya gitti. Şahısların polisin gelmesine rağmen rahat tavırlar sergilediği görülürken, polis ekipleri çöp konteynarlarında silah (bıçak, sopa, satır vb) aradı.

Ankara Doğantepe'de şok görüntüler: Yabancı uyruklu şahıslar sopalarla kavgaya gitti, polis çöp kutusunda silah aradı!
09 Ağustos 2021 - 23:43
Türkiye, demografik yapısı için büyük tehdit oluşturan Suriyelileri ve sınırlardan kaçak giren Afganları tartışırken, her geçen gün ortaya çıkan yeni görüntüler şaşkına çeviriyor. Bu kez görüntüler Ankara Doğantepe'den...

Onlarca yabancı uyruklu şahıs, ellerinde sopa, zincir ve satırlarla kavgaya gitti. Mahalle sakinlerinin polise haber vermesi üzerine bölgeye ekipler sevk edildi. Ancak polis ekiplerinin gelmesine rağmen yabancı uyruklu şahısların rahat tavırlar sergilemesi dikkat çekti.

Polis ekiplerinin müdahalesi sonrasında yabancı uyruklu şahısların ellerindeki aletlerin bir kısmı yakalanırken bir kısmı bulunamadı. Polisler çöp kutularında bıçak, sopa, zincir ve satır aradı.

Mahalle sakinleri ise bu tarz durumların sıkça yaşandığını belirtirken huzursuz olduklarını dile getirdi.

İşte bir vatandaş tarafından kaydedilen o görüntüler;YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • solmaz
  2 ay önce
  Cumhurbaşkanının açık ve net desteği olunca güvenlik güçleri asla harekete geçemez, bu destek sürdükçe de bu sünepeler de azdıkça azar. Herkes beyzbol sopasını aracından eksik etmesin.
 • Mert
  2 ay önce
  AKP'nin sebep olacağı birçok cinayetler ve canından malından olacakları günler görecek bu ülke bu millet bekleyin ve izleyin, beyaz perde de sinema başladı. Bunu bu millet çoktan hak etti AKP oy vermekle. Allah; Siz işin ehli olmayan liyakatsız bir dindar birinimi Lider olarak istiyorsunuz! Alın size Kur'an okuyan imansız İmam hatipli belasını tepe tepe kullanın dedi. Siz daha çok hasret kalacaksınız merhum Bülent Ecevit, Süleyman Demirel, ve halen hayatta olan başarısız Lider gördüğünüz o insanları. Gazanız mübarek olsun.