Ankara'da kız çocuklarına tacizi engellemeye çalışan Haydarcan Kılıçdoğan, bıçaklanarak öldürüldü!

Ankara Batıkent'te skandal bir olay yaşandı. İki kız çocuğuna yönelik tacizi engellemek isteyen Haydarcan Kılıçdoğan, tacizcilerin saldırısı sonucu 6 yerinden bıçaklanarak öldürüldü.

Ankara'da kız çocuklarına tacizi engellemeye çalışan Haydarcan Kılıçdoğan, bıçaklanarak öldürüldü!
02 Kasım 2021 - 13:17
Ankara Batıkent’te 31 Ekim'de skandal bir olay yaşandı. Bir kafede meydana gelen olayda, 12 ve 13 yaşlarındaki iki kız çocuğu kafeye gelen ve madde bağımlısı oldukları belirtilen 6 kişinin önce sözlü ardından fiziksel olarak tacizine maruz kaldı.

Medyaport.net'ten Ayça Onuralmış'ın haberine göre; Bu arada yan masada oturan Haydarcan Kılıçdoğan ile kafede çalışan garson, olaya müdahale etti. Saldırgan grup ile aralarında arbede çıktı.

Haydarcan Kılıçdoğan kafenin dışında 6 yerinden bıçaklandı. Hastaneye kaldırılan Kılıçdoğan, bu sabaha karşı yaşam savaşını kaybetti.

ŞİKAYET EDİLMİŞLER
Yakınları saldırının Ankara Batıkent Meydanı’nda bulunan madde bağımlıları tarafından gerçekleştirildiğini söyledi. Görgü tanıkları, Batıkent Meydanı’nda kadınların taciz edildiğini belirtirken, Emniyet’e yapılan şikâyetlerden sonuç alamadıklarını söylediler.

YORUMLAR

  • 0 Yorum