Ankara Büyükşehir Belediyesi, Melih Gökçek'in zırhlı cipini canlı yayında satacak

Ankara Büyükşehir Belediyesi, maliyetleri yüksek ve eski döneme ait lüks araçların satışını sürdürüyor. ABB, eski belediye başkanı Melih Gökçek'ten ısrarla geri istenen ve 50 ay sonra geri alınan 1 adet zırhlı arazi aracını 23 Haziran 2022 tarihinde canlı yayınlanacak ihaleyle satışa sunacak.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Melih Gökçek'in zırhlı cipini canlı yayında satacak
22 Haziran 2022 - 12:15


Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın göreve başlamasının ardından tüm birimlerde yaygınlaştırılan israfla mücadele uygulamaları doğrultusunda geçmiş yönetim döneminde alınan yüksek maliyetli lüks araçlar birer birer satışa çıkarılıyor.

ABB son olarak eski belediye başkanı Melih Gökçek'ten ısrarla istenen ve 50 ay sonra geri alınan belediyeye ait 1 adet lüks zırhlı arazi aracını ihale yoluyla satışa sunacak.
 
CİPİN MUHAMMEN BEDELİ: 1 MİLYON 871 BİN 122 TL
Eski Büyükşehir Belediye Başkanı tarafından ASKİ kaynaklarıyla 2013 yılında satın alınan ve geçtiğimiz yıl Aralık ayında teslim edilen Toyota Land Cruiser marka cip, Büyükşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı tarafından 1 milyon 871 bin 122 TL muhammen bedelle 23 Haziran 2022 tarihinde açık teklif yöntemiyle satışa çıkarılacak.

CANLI YAYINLANACAK
Emniyet Mahallesi Hipodrom Caddesi No:5 1. Kat Encümen Toplantı Salonu’nda saat 14.00’te gerçekleştirilecek ihale, ABB TV ve Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

İstekliler, ayrıntılı bilgiye ise “https://www.ankara.bel.tr/ihaleler/detay/2923” adresinden ulaşabilecek. 

Ankara Büyükşehir Belediyesi, eski yönetim döneminde satın alınan 3 adet lüks aracı da açık ihale yöntemiyle satmıştı.
 
loading...

YORUMLAR

  • 0 Yorum