Angelina Jolie: Brad Pitt bana şiddet uyguladı!

Angelina Jolie, Brad Pitt’in kendisine şiddet uyguladığını söyledi! Jolie, devam eden boşanma davası kapsamında mahkemeye Pitt'in ilişki boyunca kendisine şiddet uyguladığını ileri sürdü ve bununla ilgili belgeler olduğunu söyledi.

Angelina Jolie: Brad Pitt bana şiddet uyguladı!
19 Mart 2021 - 11:57

Hollywood yıldızı Angelina Jolie, 2016 yılında ayrıldığı eşi Brad Pitt hakkında şok bir suçlamada bulundu. Birliktelikleri gibi ayrılıkları da ses getiren oyuncular Angelina Jolie ile Brad Pitt arasında çocuklarının velayeti için devam eden davada Jolie yeni bir iddia ortaya attı.

Jolie, evliliği boyunca Pitt tarafından şiddete maruz kaldığını önü sürdü. Jolie, altı çocuğunun da tanıklık etmeye istekli olduğu söyledi.

NTV'nin aktardığına göre Angelina Jolie, devam eden boşanma velayet davası kapsamında mahkemeye Brad Pitt'in ilişkileri boyunca kendisine şiddet uyguladığını önü sürdü.

Jolie aile içi şiddete yönelik kanıt sunmaya hazır olduğunu ifade etti.

Bu belgelerin tüm ayrıntıları bilinmese de Angelina Jolie'nin bu konuda kanıtları olduğu, hem kendisinin hem de yaşı küçük olanlar da dahil altı çocuğunun da ona tanıklık etmeye istekli olduğu belirtildi.

Jolie aynı gün henüz reşit olmayan çocuklarının ifadesinin alınabilmesi için de bir dilekçe verdi.

Boşanmanın ilk aşamasında Brad Pitt'in, en büyük oğulları Maddox başta olmak üzere diğer çocuklarına da hem sözlü hem fiziksel şiddet uyguladığı iddiaları Jolie tarafından ortaya atıldı. Bunun sonucunda Pitt, bir FIB soruşturmasının yanı sıra Los Angelez Çocuk ve Aile Hizmetleri tarafından soruşturuldu. Fakat oyuncu bu soruşturmalarda aklandı.

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum