Alişan, TRT'de program yapacak

Şarkıcı Alişan, yeni bir televizyon programı yapacağını açıkladı. Programı tek başına yapacağını söyleyen Alişan, "Konserin içerisinde stand-up olacak" dedi.

Alişan, TRT'de program yapacak
26 Kasım 2021 - 10:00

Geçen aylarda kardeşi Selçuk Tektaş'ı Koronavirüs nedeniyle kaybeden Alişan, önceki akşam yeğenleri Eyşan ve Ceylan'la bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Ünlü sanatçı, gazetecilere samimi açıklamalarda bulundu. Alişan, TRT 1 ekranlarında programa başlayacağını duyurdu.

"SABAH PROGRAMI GİBİ"
Snob Magazin'in haberine göre, Alişan, "Tek başıma yapacağım bir iş olacak. Bundan önce yaptığım sabah programı gibi, sanatçı arkadaşlarımı konuk edeceğim, güzel bir program olacak" dedi.

Program çekimleri için yeğenleriyle Gaziantep ve Urfa arası mekik dokuduğunu söyleyen şarkıcı, "Ara ara gidip böyle çekimler yapacağım" dedi.

Öte yandan hafta sonu Kıbrıs'ta sahne alacağını belirten Alişan, "Mart ayında Bostancı Gösteri Merkezi'nde görkemli bir konser vereceğim. Bu konserin içerisinde stand-up olacak. 1996'dan günümüze kadar ulaşan Alişan'ı anlatacağım" şeklinde konuştu. 

 


YORUMLAR

  • 0 Yorum