Ali Koç'tan Yüksek Divan Kurulu'nda tepki: Bu ortamı gördükten sonra...

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Faruk Ilgaz Tesisleri'nde düzenlenen Yüksek Divan Kurulu Toplantısı'nda üyelerin kendileri ve Vefa Küçük hakkındaki eleştirileri sonrasında tepki gösterdi. Ali Koç, "Bu ortamı gördükten sonra konuşacaklarımı da konuşmamaya karar verdim" dedi.

Ali Koç'tan Yüksek Divan Kurulu'nda tepki: Bu ortamı gördükten sonra...
06 Kasım 2021 - 16:20

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, divan üyelerinin kendileri ve Vefa Küçük hakkındaki olumsuz eleştirileri ile karşılıklı atışmalar üzerine tepki olarak konuşmama kararı aldı. Kürsüye çıkan Ali Koç, "5 saat olmak üzere buradayız. Soruları cevaplamayı düşünüyordum. Ama konuşacaklarımı da konuşmamaya karar verdim bu ortamı gördükten sonra“ dedi.

Koç, “5 saat olmak üzere buradayız. Yönetim kurulumuzun yüzde 80’i burada. Bazılarının sportif görevleri var, bazıları gelemedi. Kulübümüzün profesyonel kadrolarının hepsi burada. 5 saattir burada toplandık. Toplantının yarısı salondan ayrılmış vaziyette. 3 saattir de ilgiyle konuşmacıları izliyorum. Ahmet Bey ve Zafer Bey gibi insanlara çok cevabım var. Soruları cevaplamayı düşünüyordum. Ama konuşacaklarımı da konuşmamaya karar verdim bu ortamı gördükten sonra. Değerli görüşlerinizi bizimle paylaştığınız için teşekkür ederim. Bunlar bizim için çok kıymetli“ diye konuştu.

Ali Koç'un kısa konuşmasıyla verdiği tepkinin ardından üyelerin çoğunluğu ayağa kalkarak başkanı alkışladı.


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum