Aleyna Tilki hakkında sürpriz aşk iddiası: İş insanı Haldun Demirhisar ile görüntülendi!

Açıklamaları ve paylaşımlarıyla sıkça gündem olan Aleyna Tilki, bir mekanda iş insanı Haldun Demirhisar ile yemek yerken görüntülendi. Tilki'nin evli ve 2 çocuk sahibi olduğu iddia edilen Demirhisar ile aşk yaşadığı öne sürüldü.

Aleyna Tilki hakkında sürpriz aşk iddiası: İş insanı Haldun Demirhisar ile görüntülendi!
24 Aralık 2021 - 11:27


Geçtiğimiz hafta gizemli bir erkek arkadaşıyla birlikte objektiflere yakalanan Aleyna Tilki, soruları yanıtsız bırakmıştı. Şarkıcının arkadaşı ise, "Çekmesinler yoksa polis çağırırım!" diyerek, tehditler savurmuştu.

"AŞK" SORULARINA YANIT
Ardından muhabirlerin konuyla ilgili, "Sevgiliniz miydi?" sorusu karşısında Aleyna Tilki, açık göbeğini göstererek, "Çok üşüyorum." demekle yetinmişti.

İKİNCİ BULUŞMA
Habertürk'ten Tolga Aslan'ın haberine göre; Tilki, önceki akşam yine aynı kişiyle Arnavutköy'deki bir mekandan çıkarken görüntülendi. Aleyna Tilki'nin yemek yediği gizemli kişinin geçen yaz Göcek’te Serenay Sarıkaya ile görüntülenen iş insanı Haldun Demirhisar olduğu ortaya çıktı.

ZAFER İŞARETİ!
Genç şarkıcı, mekan çıkışı patlayan flaşlar karşısında şaşkınlığını gizleyemezken, Demirhisar ise kendisini görüntüleyen muhabirlere zafer işareti yaparak poz verdi. Bunu gören Tilki, hızla aracına doğru ilerleyerek oradan ayrıldı.

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında ekrana getirilen görüntülerde genç şarkıcı, muhabirlerin "Yanınızdaki beyefendiyi tanıyalım" sorusunu yanıtsız bıraktı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum