Alaçatı'daki cinayette yeni gelişme: Alpay Kalyon'a 3 kişi saldırmışlar, gözaltı sayısı 6 oldu!

Türkiye'nin konuştuğu İzmir Çeşme'deki Alper Kalyon cinayetinde yeni gelişmeler yaşandı. Eğlenmek için gittikleri gece kulübünde mekan çalışanları tarafından katledilen Kalyon'a 3 kişinin saldırdığı ifade edildi. Olaya ilişkin gözaltı sayısının ise 6'ya yükseldiği belirtildi.

Alaçatı'daki cinayette yeni gelişme: Alpay Kalyon'a 3 kişi saldırmışlar, gözaltı sayısı 6 oldu!
24 Ağustos 2021 - 13:23
Türkiye, İzmir Çeşme'deki Alper Kalyon cinayetini konuşuyor. Eşiyle birlikte eğlenmek için gittiği gece kulübünde yaşanan tartışma sonucunda Kalyon, mekan çalışanları tarafından saldırıya uğramış ve kalbinden bıçaklanmıştı. Cinayeti işleyen ve gece kulübünde çalışan şahısların toplamda 34 ayrı suç kaydının olduğu ortaya çıkmıştı. Alper Kalyon cinayetinde yeni gelişmelerde yaşandı.

3 KİŞİ SALDIRMIŞLAR
Alper Kalyon'un yan tarafta bulunan bir diğer gece kulübünde bir kadının erkek tarafından darp edildiğini gördüğü ve müdahele etmek istediği belirtildi. Bu sırada mekan çalışanları F.B., O.G. ve M.T.'nin de olaya dahil olduğu öğrenildi.

İddiaya göre F.B., "Burada kavga edemezsiniz" diyerek eline aldığı bıçakla arbede sırasında Kalyon'u, eşi Sırma Kalyon'un gözleri önünde kalbinden bıçakladı.

GÖZALTI SAYISI 6'YA YÜKSELDİ
Yaşanan olayın ardından başlatılan soruşturma kapsamında 3 kişi gözaltına alınmıştı. Söz konusu olaya ilişkin gözaltı sayısının 6'ya yükseldiği öğrenildi.

Kalyon'u öldürmekle suçlanan F.B., işletme sahibi C.Ü., mekan müdürü M.T., otel mesul müdürü O.S., şüphelileri arabayla kaçırmakla suçlanan O.G. ve bir kişinin daha gözaltına alındığı belirtildi.

Olayın tüm detayları:


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum