AKP Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz'dan polise ağır hakaretler!

AKP Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz, aracını durduran görevli polis memurlarına “Yaklaşma tükürüğün geliyor! Şerefsize bak!” dedi. Yaşanan olayın ardından polisin açığa alındığı iddia edildi.

AKP Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz'dan polise ağır hakaretler!
22 Ağustos 2021 - 21:01
AKP Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz’ın 18 Temmuz’da aracını durduran trafik polisine hakaret ettiği görüntüler ortaya çıktı. AKP'li Yılmaz'ın görevini yapan polis memuruna "Ekibine tükürürüm" dediği, ismini istediği polis memuruna "Şerefsiz, pislik" gibi hakaretler savurduğu görülüyor. Polis memurunun bu olaydan sonra açığa alındığı öne sürüldü.

Söz konusu görünütler CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, sosyal medya hesabından paylaştı. Başarır, "AKP Mersin Milletvekili Zeynep Gül Yılmaz, gelen ihbar üzerine kimlik sordukları için iki polisimize hakaret etmişti. O gün bunu gündeme getirmiştim. Ancak bu durumu AKP Mersin milletvekili Zeynep Gül Yılmaz yalanlamıştı. Bugün sizlerle paylaşacağım videoda, utanç görüntülerini göreceksiniz. AKP'nin gerçek yüzünü göreceksiniz" açıklamasında bulundu.

İşte görüntüler;

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mert
    1 ay önce
    Bir gün gelecek siz AKP'li Bakanları ve Vekilleri de bu ülkede bu pozisyonda göreceğiz. O günleri ben çok uzak görmüyorum.