AKP'li Tevfik Göksu, Suriyelilere moral için Lübnanlı sanatçı getirtip konser düzenledi!

AKP'li Esenler Belediyesi Başkanı Tevfik Göksu, ilçede yaşayan Suriyelilere moral olması için Lübnan'dan şarkıcı getirip konser düzenledi. Konsere CHP Esenler İlçe Başkanı Bülent Ütebay, tepki gösterdi.

AKP'li Tevfik Göksu, Suriyelilere moral için Lübnanlı sanatçı getirtip konser düzenledi!
15 Ekim 2021 - 10:58

Sözcü'de yer alan habere göre, Esenler Belediyesi Başkanı AKP'li Tevfik Göksu, ilçede yaşayan Suriyelilere yönelik, Lübnanlı ünlü şarkıcı Maher Zain'in sahne aldığı bir konser düzenledi. Süleyman Çelebi Kültür Sanat Sezonu'nun açılışı dolayısıyla düzenlenen konser 10 Ekim'de Dörtyol Meydanı'nda gerçekleştirildi.

"ÇOCUKLARIN YATAĞA AÇ GİRDİĞİ ESENLER'DE..."
CHP Esenler İlçe Başkanı Bülent Ütebay, “Tencerelerin kaynayamadığı, çocukların yatağa aç girdiği Esenler'de, başkanın önceliğinin bu olmaması gerektiğini düşünüyoruz. Kendi müzisyenlerimiz geçim derdindeyken, intihar eden sanatçılarımız varken, yüz binlerce liranın yurt dışından getirilen Lübnanlı bir sanatçıya verilmesini asla kabul etmiyoruz. Belediye, borçlarını kapatmak için çeşitli gayrimenkullerini satarken, kamu kaynakları bu şekilde kullanılamaz” dedi.


ARAPÇA, İNGİLİZCE VE TÜRKÇE SÖYLEDİ
İsviçre vatandaşı olan Lübnan kökenli Maher Zain, şarkılarını İngilizce, Arapça ve Türkçe seslendirdi. Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu,Maher Zain'e bir tablo ve çiçek takdim etti. Konseri çok sayıda Sruiyeli izledi. Esenler Belediyesi'nin internet sitesinde, konserin fotoğraflar paylaşılarak “İsveçli Müslüman sanatçı Zain, davet karşısında çok heyecanlandı” denildi.


 


YORUMLAR

 • 3 Yorum
 • erkanhoca
  1 ay önce
  sana yakişmadi sana güvenen bir çok türk insanini yiktin yakişmadi yemin ederim senin sayende yeniden akp oy vericektim töbe artik vermem taksim heryerde araplarin diskosuna türkleri almiyorlar başkan sende bu koneri yaptin valla billa akp oy yok
 • İzzet
  1 ay önce
  E günaydın bu olağanüstü sayesinde uyandiysan ne mutlu sana
 • Rasyonalist
  1 ay önce
  Yeni uyanmaya başladınız, umarım artık halkın jetonu düşer yoksa ülkeyi bize yıkık olarak bile bırakmayacaklar.