AKP'li Öznur Çalık, 12 bin liralık ayakkabısı yerine 2 bin 350 liralık ayakkabısını giydi!

Orman yangınından etkilenen afetzedeleri ziyarete giden AKP Malatya Milletvekili ve MKYK Üyesi Öznur Çalık, 12 bin TL’lik ayakkabısı ile tepki çekmişti. Çalık, gelen tepkiler üzerine bu kez daha uygun olduğunu düşündüğü 2 bin 349 TL’lik ayakkabısı ile gündeme geldi. 

AKP'li Öznur Çalık, 12 bin liralık ayakkabısı yerine 2 bin 350 liralık ayakkabısını giydi!
02 Eylül 2021 - 12:09
AKP Malatya Milletvekili Öznur Çalık, afetzedelere yardım için gittiği Manavgat’ta “Acılarımız ortak, birlik ve beraberliğimiz daimi, yardımlaşmamız samimi, devletimiz güçlü” şeklinde konuşmuş ve 12 bin liralık ayakkabı ile sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girmişti.

Çalık, gelen tepkiler üzerine sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda ayakkabılarını gizlerken bugün sosyal medyada paylaştığı fotoğrafta giydiği ayakkabının, asgari ücrete yakın fiyatta olması dikkat çekti. 

Öznur Çalık’ın ayakkabısının markası “Adidas Yeezy” olduğu anlaşılırken ayakkabının fiyatı ise 2 bin 349 TL. İşte AKP Milletvekili Öznur Çalık’ın paylaştığı fotoğraf;

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Vatandaş
    1 ay önce
    Size ne istediğini giyer. Efendim neymiş. AYAKKABI PARASI ASGARİ ÜCRETLE AYNI İMİŞ. Soğukkuyu lastik ayakkabı mı alıp giysin. Nerede vekilin itibarı?