AKP'li Mehmet Özhaseki, Melih Gökçek'e yanıt verdi: "Alınganlıklar olabiliyormuş"

Melih Gökçek, Ankara'da seçimlerinden kaybedilmesinden Mehmet Özhaseki'yi sorumlu tutmuştu. Gökçek'e yanıt veren Özhaseki, "Demek ki alınganlıklar olabiliyormuş" dedi.

AKP'li Mehmet Özhaseki, Melih Gökçek'e yanıt verdi: "Alınganlıklar olabiliyormuş"
11 Mart 2022 - 11:43


Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanlığı görevinden istifa ettirilen Melih Gökçek, geçtiğimiz haftalarda yaptığı açıklamada seçimlerin kaybedilmesinden Mehmet Özhaseki'yi sorumlu tutmuştu.

Gökçek'in sözlerine Özhaseki'den yanıt geldi. Özhaseki "Adaylığım döneminde bazı gelişmeler yaşandı. Bana ‘Melih Gökçek ile birlikte hareket ediyor musunuz?’ diye sorulmuş, ben de ‘Stratejimizin bir parçası değil’ yanıtını vermiştim. Demek ki alınganlıklar olabiliyormuş" dedi.

Hürriyet yazarı Hande Fırat, AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin sözlerini şöyle aktardı:

"Adaylığım döneminde bazı gelişmeler yaşandı. Bana ‘Melih Gökçek ile birlikte hareket ediyor musunuz?’ diye sorulmuş, ben de ‘Stratejimizin bir parçası değil’ yanıtını vermiştim. Demek ki alınganlıklar olabiliyormuş. Bugünkü Büyükşehir yönetimi ile kıyaslanınca, Gökçek şimdikine göre çok büyük işler yapmıştır. Gökçek ile aramızda bir problem görmüyorum, telefonlaştık."
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum