AKP'li Mahir Ünal'a vatandaştan tepki: Vallahi ben açım şu anda

AKP Grup Başkanvekili Mahir Ünal, partisinin Adıyaman İl Başkanlığı'nı ziyareti sırasında konuşma yaparken tepkiyle karşılaştı. Bir vatandaş Ünal'a "Vallahi ben açım şu anda" dedi. Vatandaş sözleri sonrası apar topar salondan çıkarıldı. Mahir Ünal, olay hakkında açıklama yaptı.

AKP'li Mahir Ünal'a vatandaştan tepki: Vallahi ben açım şu anda
15 Ocak 2022 - 15:17 - Güncelleme: 15 Ocak 2022 - 16:03

AKP Grup Başkanvekili Mahir Ünal, partisinin Adıyaman İl Başkanlığını ziyaret etti. Burada İl Danışma Meclisi Toplantısı'na katılan Ünal, konuşma yaparken vatandaşın tepkisiyle karşılaştı.

Mahir Ünal'ın CHP'yi eleştirdiği konuşması sırasında bir vatandaş, ülkede esas sorunun işsizlik olduğunu söyleyerek yaşadığı sıkıntıları dile getirmeye çalıştı.

Vatandaş, "Kendim de AK Parti'deyim. Sayın bakanım ülkede esas sorun işsizlik. Vallahi ben açım şu anda" diyerek ülkedeki ekonomik krize tepki gösterdi.

SALONDAN ÇIKARILDI
Vatandaşın sözleri sonrası parti görevlileri şahsın koluna girerek salondan dışarı çıkardı.

MAHİR ÜNAL'DAN AÇIKLAMA
Ortaya çıkan görüntüyü CHP Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere "Ülkemizde milyonların yaşadığı işsizliği ve yoksulluğu dile getiren, bu haykırışıyla milyonların sesi olan hemşehrime kulak verin Sayın Mahir Ünal" diyerek paylaştı. Mahir Ünal, Tutdere'nin paylaşımının ardından açıklama yaptı.

Ünal, "Bu ses hakikatin ve milletin sesi değil. Çiftliği olan, bir kısmını devletin hibe desteği ile aldığı 100 koyunu varmış. Adıyaman Belediyesi'nden de maddi destek almış bir vatandaşımız. Toplantı sonrası kendisini dinledim. Bu bilgileri o verdi. Hakikat kazanacak, siz kaybedeceksiniz" ifadelerini kullandı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum