AKP'li eski bakan Erdoğan Bayraktar'dan 'çöpçatan' itirafı!

17-25 Aralık operasyonu sonrası görevinden istifa eden AKP'li eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, sosyal medya hesabından dikkat çeken açıklamalar yaptı.

AKP'li eski bakan Erdoğan Bayraktar'dan 'çöpçatan' itirafı!
29 Ağustos 2021 - 11:34
AKP'li eski Çevre ve Şehircilik Bakanı Erdoğan Bayraktar, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Bayraktar’ın söz konusu paylaşımları AKP içindeki tartışmalara bir gönderme olarak yorumlandı.

Twitter hesabından yaptığı sözkonusu ilk paylaşımına gülme ikonuyla başlaması dikkat çeken Bayraktar,  “İlahi nizamda bir erdem olan sorgulamadan kayıtsız şartsız iman etme ilkesini beşeri sistemlerde de uygulamaya kalkarsanız sonuç hiç verimli olmaz. Hiçbir şeyi sorgulamayanlardan oluşan toplumlar sürekli kandırılmaya mahkumdur” dedi.

"ÇÖPÇATANLAR" İTİRAFI!
Bayraktar ikinci paylaşımında ise “Tavassutla iş yapmanın birçok mahsurları var... Referanslara ve de verilere bakılmalı. Nasıl iş yapabilirim, nasıl faydalı olurum diye mücadele edenler varken; Açıkgözler, tatlı su kurnazları, tüfekçiler, çöp çatanlar ve çalışmadan edinenler bitiriyor bizi...” diye yazdı.

3 AY ÖNCEKİ SÖZLERİNİ TEKRARLADI!
Bayraktar’ın, 30 Mayıs tarihinde yaptığı paylaşımındaki “Açıkgözler, tatlı su kurnazları, tüfekçiler, çöp çatanlar ve çalışmadan edinenler bitiriyor bizi...” ifadelerini tekrarlaması da dikkatleri çekti.

 

 

 


 

YORUMLAR

  • 0 Yorum