AKP'li Esenler ve Üsküdar belediyelerinde "Veyis Ateş - Süleyman Özışık" temizliği!

Sedat Peker'in açıklamalarıyla gündeme gelen Veyis Ateş ve Süleyman Özışık hakkında yeni gelişmeler yaşandı. Ateş ve Özışık'ın AKP'li Esenler ile Üsküdar belediyelerinde "Yazarlık Okulu" adıyla beraber proje yaptıkları ortaya çıktı.

AKP'li Esenler ve Üsküdar belediyelerinde "Veyis Ateş - Süleyman Özışık" temizliği!
16 Haziran 2021 - 14:33

Organize suç örgütü yönetmek suçlamasıyla arana Sedat Peker’in yayınladığı videolarda ismini verdiği ve çeşitli iddialarda bulunduğu Veyis Ateş ve Süleyman Özışık hakkında yeni gelişmeler yaşandı.

HaberTürk sunucusu Veyis Ateş ve Türkiye gazetesi yazarı Süleyman Özışık'ın AKP'li Üsküdar ve Esenler belediyelerinde "Yazarlık Okulu" adıyla bir projede yer aldıkları görüldü. Söz konusu olayın ortaya çıkmasının ardından ilgili haber ve görseller kaldırıldı.

Sözcü'nün haberine göre, Esenler ve Üsküdar belediyeleri resmi internet sitesinden "Yazarlık Okulu" ile ilgili haber ve görselleri kaldırırken, Esenler Belediye Başkanı Tevfik Göksu'nun da konu hakkındaki tweetlerini sildiği görüldü.

İşte o görüntüler;YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • dayı
    1 ay önce
    Çok merak ediyorum. İlahiyatçılar, şeyh ve tarikat cemaat önderleri lütfen biriniz açıklama yapın da rahat ve huzur içinde uyuyalım. Belediyeler, kamu kurumları ve şahıslar internet sitelerini temizleyince ne olacak? Her cuma günü veya tv lerde binlerce liralık cukkalı program yapan proflar HUZUR-U MAHŞERDE AMEL DEFTERİNDEN DE SİLİNMİŞ OLARAK MI KARŞIMIZA ÇIKACAK?