AKP'li Betül Sayan Kaya, İBB'yi hedef aldı, görüntü AKP dönemine ait çıkınca paylaşımı sildi!

AKP İstanbul Milletvekili Betül Sayan Kaya, İstanbul Büyükşehir Belediyesini hedef aldı. Hayvanların bakımsızlıktan öldüğü görüntüleri paylaşan Kaya, görüntülerin AKP dönemine ait olduğu ortaya çıkınca paylaşımını sildi.

AKP'li Betül Sayan Kaya, İBB'yi hedef aldı, görüntü AKP dönemine ait çıkınca paylaşımı sildi!
25 Ağustos 2021 - 09:53
AKP İstanbul Milletvekili ve eski Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Betül Sayan Kaya, sosyal medya hesabından hayvanların bakımsızlıktan öldüğü görüntüleri paylaşarak İstanbul Büyükşehir Belediyesini hedef almaya çalıştı.

Kaya, "Hayvanları bu koşullara mahkum eden İstanbul Büyükşehir Belediyesinin gayrı insani yönetim anlayışı için hayvanseverlerimiz neden yeterince seslerini yükseltmiyor" ifadelerini kullandı.


GÖRÜNTÜLER AKP DÖNEMİNE AİT ÇIKTI, PAYLAŞIMINI SİLDİ!
Betül Sayan Kaya'nın paylaştığı görüntüler ise 2018 yılında çekildiği ve AKP dönemine ait olduğu ortaya çıktı. Kaya, AKP dönemine ait olduğu anlaşılınca paylaşımını sildi. 

Betül Sayan Kaya'nın paylaşımını sildikten sonra özür dilemediği görüldü.
 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mert
    1 ay önce
    AKP çatısı altında toplanan herkes kendisini dev aynasında görüp adam olduğunu sanmakta. Ne günlere kaldık şu 19 yıldır AKP iktidarında. Bunlara oy veren babama hacı hoca akrabamın aleyhine Allah lanet etsin emi.