AKP'li başkandan şehit babasına: "Terbiyesiz, utanmaz herif!"

AKP'li Çorum İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Bektaş, Leblebi TV'de katıldığı canlı yayında kendisinden çeşme yaptırmak için yardım isteyen şehit babasına hakaret ettiğini anlattı.

AKP'li başkandan şehit babasına: "Terbiyesiz, utanmaz herif!"
11 Aralık 2021 - 09:12


AKP'li Çorum İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Bektaş, kentte yayın yapan Leblebi TV'de katıldığı canlı yayın programında, kendisinden çeşme yaptırmak için yardım isteyen şehit babasıyla arasında geçen diyaloğu anlattı.

Çorum’un köylerine yapılan yatırımlar hakkında bilgi veren AKP’li İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Bektaş, şehit veren köylere ayrıcalıklı davrandığını söyledi. Ancak Bektaş, çeşme yaptırmak için kendisinden yardım isteyen şehit babasına hakaret ettiğini söyledi.

ŞEHİT BABASINA: "UTANMAZ HERİF, TERBİYESİZ!"
Canlı yayında başından geçen bir olayı anlatan Bektaş, adını söylemediği bir köyde oturan bir şehit babasının kendisinden çeşme yaptırmak için önce kepçe, sonra boru istediğini ve kendisinin de verdiğini ancak Orman Müdürlüğün’den şahsın izin alamadığını anlattı.

Daha sonra şehit babasının yaşadığı köyün muhtarıyla konuştuğunu dile getiren Bektaş, şu ifadeleri kullandı:

"Muhtar, ‘demek istemiyorum ama bu adam oğlunu kullanarak tarlasının başına 3 kilometreden su getirmek istiyor’ dedi. Beynime kan sıçradı. Bizim yaklaşımımıza bak, bakış açımıza bak, bu vatandaşın art niyetine bak. Aradım, hizmetlerini ne olduğunu sordu. Bende kusura bakma orman müsaade etmiyor dedim.

Yine de kalbini kırmamak adına. Yine ısrar etti. Su nereden çıkıyor 3 kilometre öteden. Çeşmeyi oraya yapalım dedim. Dağın başına çeşme mi yapacağım, olmaz dedi. Dedim ki, bak fazla üstüme gelme senin niyetin orada halis değil. Terbiyesizlik yapma.

Sen oğlunu kullanarak tarlanın başına çeşme getirtmek istiyormuşsun, utanmaz herif dedim telefonu kapattım. Ve niyetide oymuş."


YORUMLAR

  • 0 Yorum