AKP'den SADAT'a ziyaret: "Güzide kuruluşumuz"

AKP Beylikdüzü İlçe Başkanlığı, SADAT'a ziyarete gitti. Sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda "Ülkemizi yurt dışında başarı ile temsil eden güzide kuruluşumuz" denildi.

AKP'den SADAT'a ziyaret: "Güzide kuruluşumuz"
17 Mayıs 2022 - 15:42


AKP Beylikdüzü İlçe Başkanlığı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun geçtiğimiz hafta kapısına giderek, “Burası terörist yetiştiriyor” dediği SADAT’ı ziyaret etti.

AKP Beylikdüzü İlçe Başkanlığı’nın Twitter hesabından yapılan paylaşımda Mustafa Günaydın’ın SADAT ziyaretindeki fotoğrafları yer aldı.

Paylaşımda şu ifadeler kullanıldı: "İlçe başkanımız Mustafa Günaydın, ana muhalefet partisi liderinin baskın yapmaya kalktığı, bölgemizde faaliyet gösteren, milli ve manevi değerlere önem vererek savunma sanayii alanında ülkemizi yurt dışında başarı ile temsil eden güzide kuruluşumuz SADAT’ımızı ziyaret etti."

KILIÇDAROĞLU NE DEMİŞTİ?
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, 13 Mayıs’ta kapının önüne gittiği Uluslararası Savunma Danışmanlık İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ. (SADAT)  ile ilgili “SADAT terörist yetiştiren bir kuruluştur, seçimin güvenliğini sarsacak bir şey olursa sorumlusu SADAT'tır ve Saray'dır” açıklamasını yapmıştı.


loading...

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • dayı
  1 ay önce
  Etmeseler şaşardım.
 • SARI BAŞBUĞ
  1 ay önce
  BEYLER BURASI LAİK TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ,ATATÜRK FELSEFESİNDEN CANI KANI PAHASINA VAZGEÇMEYECEK İNSANLARIZ BU ÜLKE SONSUZA KADAR LAİK KALACAKTIR,MÜSLÜMAN KARDEŞLER İDELOJİSİNİN İHVAN HAREKETİNİN GÜDÜMÜNDE YAŞAYACAK ÜSTÜNDE ŞERİAT HAYALLERİ KURACAĞINIZ BİR ÜLKE DEĞİLDİR BURASI. TÜRKİYE LAİKTİR LAİK KALACAK SLOGANDAN İBARET DEĞİLDİR KENDİNİZDE O CESARETİ GÖRDÜĞÜNÜZ ANDA BİZİ KARŞINIZDA BULACAKSINIZ.O PİS KOKULU GRİ ÇORAPLARINIZLA DERHAL VAHHABİ ÇÖLLERİNE GİDİNİZ ZİRA BU TOPRAKLAR TARİH BOYUNCA KİRLİ AYAKLARA KENDİNİ EZDİRMEMİŞTİR VE YUTMUŞTUR. DEVLET-İ EBED MÜDDET İLELEBET LAİK CUMHURİYET!