AKP'den çarpıcı seçim çıkışı: Ufukta sandık gözüktü!

Erken seçim tartışmaları sürerken AKP'den dikkat çeken bir çıkış geldi. AKP MKYK üyesi Şamil Tayyar, "Zamanında veya erken, ufukta sandık gözüktü" dedi.

AKP'den çarpıcı seçim çıkışı: Ufukta sandık gözüktü!
05 Kasım 2021 - 15:13

Cumhur İttifakı seçimler için 2023'ü işaret ederken, Millet İttifakı erken seçim ısrarını sürdürüyor. Seçim tartışmaları sürerken AKP'den dikkat çeken bir çıkış geldi.

AKP Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) üyesi Şamil Tayyar,sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Tayyar, "Zamanında veya erken, ufukta sandık gözüktü. Haliyle diğer dönemlere kıyasla daha fazla manipülasyona açık süreçteyiz" dedi.

Tayyar paylaşımında şu ifadeleri kullandı:
"Zamanında veya erken, ufukta sandık gözüktü. Haliyle diğer dönemlere kıyasla daha fazla manipülasyona açık süreçteyiz. Bu sürecin yönetimi, en az haklılığınız kadar önemli. Yeni hikaye kadar direnci yüksek/liyakatli kadrolarla güçlü bir siyasi tahkimata ihtiyaç var."


YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • tuganay
    4 hafta önce
    Zaten secim siyaseti basladi.Asgari ücret,3600 ek gösterge ,Eyt'liler,bütün bunlar düne kadar AKP'nin adini bile etmedigi konulardi simdi can havliyle bunlara sarildilar cünkü secim sonucu bunlar icin tam bir hüsran olacaktir.ne kurtarirsak kardir diye etekleri tutustu.