Akaryakıt fiyatlarında dalgalanma: Motorine büyük zam!

Akaryakıt fiyatlarındaki dalgalanma sürüyor. Sektör temsilcilerinden edinilen bilgiye göre Cumartesi gece yarısından (16 Nisan) geçerli olmak üzere motorine 1 lira 61 kuruş zam bekleniyor.

Akaryakıt fiyatlarında dalgalanma: Motorine büyük zam!
14 Nisan 2022 - 11:36


Petrol fiyatlarının 108 dolar seviyesine yükselmesinin ardından geçtiğimiz günlerde 1 lira 4 kuruşluk indirim yapılan motorine yeni zam yolda.

Aykiri.com.tr'nin sektör temsilcilerinden edindiği bilgiye göre Cumartesi gece yarısından (16 Nisan) geçerli olmak üzere motorine 1 lira 61 kuruş zam bekleniyor.

FİYATLAR NE KADAR OLACAK
Zamla birlikte motorinin litre fiyatı İstanbul'da ortalama 20,28 TL'den 21,89 TL'ye, Ankara'da 20,36 TL'den 21,97 TL'ye, İzmir'de ise 20,35 TL'den 21,96 TL'ye yükselecek.

RESMİ DUYURU YAPILMIYOR
EPDK'nın EPGİS hakkında suç duyurusunda bulunmasının ardından akaryakıta gelen zam ve indirimler açıklanmıyor. Vatandaşlar fiyat değişimlerini akaryakıt istasyonlarında öğreniyor. 
 

YORUMLAR

 • 6 Yorum
 • Asi kartal
  1 ay önce
  İyi kafa buluyor lar milletle
 • Misafir
  1 ay önce
  Bunlarin ne karni nede gözü doyar bir hafta indirim yapmadi lar artisa gecince zammi yapistirirlar epgis ve epdk bir hafta suskun kaldi fiyatlar dusukken burda bir oyun yokmu elbet var bu para godomanlari devleti gucsuzmus gibi gostermek istiyorlar belliki ama Millet uyandi ve olayin farkinda kaybeden siz ve sizin gibiler olacak bir dilim ekmege muhtac olacak siniz Günün birinde
 • Yavuz
  1 ay önce
  İndirim yapmayın indirim olunca haftalarca bindirim olunca ertesi gün ne bu çocuk oyuncağını gecti
 • Mustafa KUYU emekli öğretmen
  1 ay önce
  Bu ne yahu Milleti artık enayi yerine koyuyorsunuz!Brent petrole 1 dolar zam gelse,siz vatandaşa zamları 10 kat yansıtıyorsunuz.Çünkü hazine bitti.Çünkü mazot tek gelir kaynağınız olarak kaldı Vur abalıya,ama millet çok kalmayan seçim gününde bunun hesabını çok acı bir şekilde soracak hepinizden!Sandık altında kalacaksınız!
 • Uğur çakmak
  1 ay önce
  1 lira 4 kuruş indirdiniz 1 lira 61 kuruş geçiriyorsunuz ALLAH BELÂNIZI VERSİN
 • Mehmet gönül
  1 ay önce
  Bunların yatacak yeri yok olmasında inşallah