AK Parti Grup Başkan Vekili Özkan: "AK Parti kongresinde kurallara uyuldu"

AK Parti Grup Başkanvekili Cahit Özkan, kongrede ortaya çıkan görüntülerle ilgili konuştu: "maske, mesafe ve temizlik kurallarına dikkat ediliyor. Yatay çekimden ötürü alan dar olarak görünüyor ve kalabalık iç içe geçmiş gibi yansıyor"

AK Parti Grup Başkan Vekili Özkan: "AK Parti kongresinde kurallara uyuldu"
24 Mart 2021 - 22:22 - Güncelleme: 24 Mart 2021 - 22:45

Haber Global televizyon kanalında canlı yayına katılan AK Parti Grup Başkanvekili Avukat Cahit Özkan, bugün gerçekleşen AK Parti 7. Olağan Kongresi ile ilgili "Maske, mesafe, temizlik konusuna özenle dikkat ettik. Burada bir vaka artışı falan olmayacak" ifadesini kullandı.

AK Parti Grup Başkanvekili Avukat Cahit Özkan Haber Global'de Senem Toluay Ilgaz'ın sorularını yanıtladı. Yayında, salgın döneminde kongrelere getirilen eleştirilerle ilgili konuşan Özkan şunları söyledi:

"Salgın tüm dünyada sıfırlanmadığı süreçle Türkiye'de de bitmeyecek. Özellikle kongre alanına gelen tüm delegeler testlerden geçirilmiştir. Trübünlerde ise maske mesafeyi kontrol almaya çalıştık. O kalabalıktan bir şekilde geçip kongre alanına biz de geldik. Orada yatay çekimden ötürü alan dar olarak görünüyor ve kalabalık iç içe geçmiş gibi yansıyor. Bu konuda bir hassasiyetimiz vardı orada riski artıracak bir durum yoktur. Maske, mesafe, temizlik konusuna özenle dikkat ettik. Burada bir vaka artışı falan olmayacak."
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum