Acun Ilıcalı Survivor'da yeni cezayı açıkladı: Yokluk Adası'nda kalacaklar

Acun Ilıcalı, Survivor All Star'daki birleşme partisinin ardından yeni ceza uygulamasını açıkladı. Ilıcalı, eleme adaylarının artık Sürgün Adası'na değil Yokluk Adası'na gideceğini söyledi. Ilıcalı "Kimseyle iletişim kurmayacaksınız, barınak yok, teknik ekip yok, bir avuç pirinç ve bir battaniyeniz olacak" dedi.

Acun Ilıcalı Survivor'da yeni cezayı açıkladı: Yokluk Adası'nda kalacaklar
31 Mart 2022 - 09:53


Survivor'da birleşme partisinin ardından yeni dönem başladı. Acun Ilıcalı, ada konseyinde yeni cezayı açıkladı. Buna göre Survivor'da elemeye kalan yarışmacılar, tek başlarına yokluk adasına gidecek ve 24 saat yalnız kalacak.

Survivor yokluk konseyini açıklayan Acun Ilıcalı şu ifadeleri kullandı:
"Bu haftadan itibaren dokunulmazlık sayısı 4 olacak. 4 adayla haftayı geçireceğiz. Performans birincisi aday belirlemeyecek. Bu haftadan itibaren aday olan isimler yine bir yolculuk yapacak. Gideceğiniz yerin adı yokluk adası."

"BİR BATTANİYE VE SİZ OLACAKSINIZ"
"Bu seferki adada 24 saat kalacaksınız. Tek başınıza olacaksınız, başka kimse olmayacak. Teknik ekipten hiç kimse olmayacak. Eviniz de olmayacak. Sadece bir battaniye ve siz, küçük bir tahta parçası, başka kimse yok. Tek şey güvenlik kamerası olacak. Röportaj vermeden kimseyle iletişim kurmadan 24 saat geçireceksiniz. Bir avuç pirinç ve limitsiz suyunuz olacak. 24 saatten sonra buraya geliyorsunuz, sonra diğer aday gidecek."


YORUMLAR

  • 0 Yorum