Acun Ilıcalı'dan transfer açıklaması: Mesut Özil ve Ryan Babel hakkında konuştu

Acun Ilıcalı, Hull City'nin transfer çalışmaları hakkında konuştu. Ilıcalı, Fenerbahçe'den Mesut Özil ile Galatasaray'dan Ryan Babel'i transfer edeceği yönündeki iddialara yanıt verdi. İşte detaylar...

Acun Ilıcalı'dan transfer açıklaması: Mesut Özil ve Ryan Babel hakkında konuştu
11 Nisan 2022 - 13:25


İngiltere Championship takımlarından Hull City'nin sahibi olan Acun Ilıcalı, transferler hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

Ilıcalı, Fenerbahçe'de kadro dışı kalan Mesut Özil'i ve Galatasaray'dan Ryan Babel'i transfer edeceği yönündeki iddialara yanıt verdi.

"MESUT ÖZİL..."
Fenerbahçeli Mesut Özil ile ilgili gelen soruya Acun Ilıcalı, "Mesut, Hull'a gelmeyecek. Türkiye'de çok mutlu. Çok yakın arkadaşımdır. Türkiye'de çok mutlu olduğu için ona 'İngiltere'ye yeniden gelir misin?' diye soramam." cevabını verdi.

Ilıcalı, "Mesut Özil, daha yeni İngiltere'den Türkiye'ye geçti ve Türkiye'de ailesiyle birlikte güzel bir hayat kurdu. Fenerbahçe ile olan problemlerini de kısa süre içerisinde çözeceğine inanıyorum." ifadelerini kullandı.

"RYAN BABEL'E FATİH TERİM İZİN VERDİ"
Ryan Babel ile ilgili iddialar üzerine konuşan Hull City'nin sahibi ve başkanı, "Ryan Babel ile kış transfer döneminde görüştük. Onu Hull'a getirme şansımız vardı. Galatasaray'da teknik direktör değişti ve yeni hoca Babel'in kalmasını istedi. Bu nedenle Galatasaray'da kaldı." dedi.

Acun Ilıcalı, "Fatih Terim'den Babel'in transferi için izin istemiştim. Fatih Terim benim yakın dostumdur. Yeni hoca kalmasını istediği için kaldı ve biz de bu kararına saygı duyduk." sözleriyle konuşmasını sürdürdü.


YORUMLAR

  • 0 Yorum