Acun Ilıcalı'dan Hull City paylaşımı: Geri sayım başladı

İngiltere'den Hull City'yi satın almaya hazırlanan Acun Ilıcalı sosyal medya hesabından açıklamada bulundu. Ilıcalı, City için "Geri sayım başladı..." ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı'dan Hull City paylaşımı: Geri sayım başladı
09 Kasım 2021 - 16:03

Hollanda'nın Fortuna Sittard takımının hisselerini alan ancak daha sonra ayrılan Acun Ilıcalı, İngiltere'nin köklü kulüplerinden Hull City'yi almak üzere olduğunu açıkladı. Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Ilıcalı, "Geri sayım başladı..." dedi.

ILICALI'DAN AÇIKLAMA
Ilıcalı paylaşımında, “Geri sayım başladı.. 12 Mayıs 2021. İşte bu güzel şehre ilk ayak bastığım gün. Kısa sürede çok güzel insanlarla tanıştım, mutluluktan başka hiçbir şey hissetmedim. Maçları seyrederken Hull City taraftarlarını hayranlıkla izliyorum. Deplasmanlarda gösterdikleri büyük desteğe hayranım. Ehab Allam çok değerli bir insan ve bize bu süreçte çok yardımcı oldu. Ona ve ailesine büyük saygı duyuyorum. Umarım bu süreç kısa zamanda tamamlanır ve benim bu hayalim gerçek olur” ifadelerini kullandı.

Hull City’nin Mısırlı sahibi Ehab Allam ile görüşmelerini sürdüren Ilıcalı, büyük bir ölçüde anlaşmaya vardı. Kulübü satın almak için başarılı televizyoncunun 35,4 milyon Euro ödeyeceği öne sürüldü.


YORUMLAR

  • 0 Yorum