Acun Ilıcalı canlı yayına bağlandı, sunucu Furkan Dede'yi fırçaladı: "Sorgulama kardeşim!"

Acun Ilıcalı, Survivor Ekstra programına bağlanarak sunucu Furkan Dede'nin Survivor yarışmacısı Ogeday hakkındaki sözlerine tepki gösterdi. Ilıcalı, "Senin samimiyetin ile ilgili soru işaretim var. Kardeşim sen adamın sakatlığını sorgulama" dedi.

Acun Ilıcalı canlı yayına bağlandı, sunucu Furkan Dede'yi fırçaladı: "Sorgulama kardeşim!"
13 Haziran 2022 - 11:04 - Güncelleme: 13 Haziran 2022 - 11:11


TV8'de yayınlanan ve Survivor yarışmasının yorumlandığı Survivor Ekstra programında çarpıcı anlar yaşandı.

Yorumculardan Furkan Dede, yarışmacılardan Ogeday'ın sakatlığının numara olduğunu söylemesi sonrası Acun Ilıcalı, Survivor Ekstra'ya bağlandı. Ilıcalı ile Dede arasındaki gerilim gündem oldu.

"SAKATLIĞI SORU İŞARETİDİR"
Furkan Dede, Ogeday ile ilgili yaptığı konuşmada "Yarım yürüyor sonra geliyor kürek çekiyor. Bu nasıl bir sakatlık ya? Ben böyle bir sakatlık görmedim. Koşarak düzelemez bir insan bana sorarsan sakatlığı da bir soru işaretidir" dedi.

Dede hızını alamadı ve "Bugün Nisa potadaysa bunun sebebi sensin Ogeday. Sen nasıl Nisa ile birlikte hareket etmezsin ben anlamıyorum. İşin bir de duygusal tarafı var. Ne birlikteyim diyorsun ne değilim, ne seviyorum diyorsun ne sevmiyorum. Bu nasıl ilişki ya" yorumunda bulundu.

ACUN ILICALI CANLI YAYINA BAĞLANDI
Yaptığı konuşmanın ardından Acun Ilıcalı canlı yayına bağlandı. Acun Ilıcalı konuşmasında "Furkan sen doktor olayına mı soru işareti diyorsun, öyle anlıyorum. Orada bir doktor var adamın mesleği o" dedi.

Furkan Dede ise "Doktorun kararıyla ilgili bir şeyim yok ki benim, bir problemi varsa 20 parkur sakat şekilde yapması iyileşme sürecine girmesi de kafamda soru işareti" yanıtını vererek iddiasına tekrarladı. Ancak Acun Ilıcalı bu yanıttan tatmin olmadı ve "Soruyu sor, soru ne?" diyerek sinirlendi ve şunları söyledi:

"SORGULAMA KARDEŞİM!"
"Risk alırsın aşırı açır ama çıkarsın, ödül de bireysel. Buradaki asıl konu şu, sen bütün konuşmanda düşüncesel zana geçtin. Ogeday'ın düşünceleriyle ilgili zanda geziyorsun devamlı. Yaptığı hareket üzerinden eleştirelim de sen bu yayını seyret suratında son derece agresif tavırla Ogeday'ın hareketlerini niyeti bu diyerek... Bunu yapmayın! Soru işaretin varsa Dominik'i arayın doktorla konuşun! Şu hassas dönemde niyetsel bilgi okuma işini bırakalım. Yarışmacıların hakkına giriyor oluyorsun."

Furkan Dede'nin ısrarla soru işaretinin olduğunu söylemesi üzerine Ilıcalı sinirlenerek "Senin samimiyetin ile ilgili soru işaretim var. Ben soru işaretine takıldım. Soru neymiş? Kardeşim sen adamın sakatlığını sorgulama! Sorgulamayın. Bu son derece yanlış" diyerek kızdı.
 
loading...

YORUMLAR

  • 1 Yorum