Abdürrahim Albayrak, nakit parayla İstanbul'da Coca-Cola'ya ait dev araziyi aldı!

Galatasaray'ın eski ikinci başkanı Abdürrahim Albayrak'ın şirketi Altur Turizm ve Altur Otomotiv, Coca-Cola'ya ait olan İstanbul Bahçelievler'deki gayrimenkulu 153.3 milyon liraya satın aldı. Arazinin peşin olarak alındığı belirtildi.

Abdürrahim Albayrak, nakit parayla İstanbul'da Coca-Cola'ya ait dev araziyi aldı!
14 Eylül 2021 - 09:33

Abdürrahim Albayrak'ın şirketi Altur Turizm ve Altur Otomotiv, İstanbul'da Coca Cola İçecek A.Ş'ye ait 23 bin 120 metrekare büyüklüğündeki araziyi 153.3 milyon liraya nakit parayla aldı.

KAP’da yer alan bilgilendirme metininde “İstanbul ili Bahçelievler İlçesi, Yenibosna’da yer alan Şirketimize ait taşınmaz, Altur Turizm Servis ve Tic. Ltd. Şti. ve Altur Otomotiv San. ve Tic. A.Ş.’ye, 153 milyon 340 bin TL bedel ile satılmıştır.” denildi.

23 bin 120 metrekare büyüklüğündeki arazi Altur tarafından peşin olarak alındı. Altur Turizm’in Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı iş insanı Abdürrahim Albayrak yapıyor.

Galatasaray’ın eski ikinci başkanı Abdürrahim Albayrak, İstanbul’da minibüs şoförlüğü yaparak iş hayatına atıldı. Daha sonra bu minibüs filosu Altur Turizm şirketinin temelini oluşturdu. 1977 yılında Altur'u kuran Albayrak, fabrika ve iş yerlerinin personel taşımacılığını yapıyor.


YORUMLAR

  • 0 Yorum