ABD'de skandal: Huzurevinde çırılçıplak soyunarak yaşlılara kucak dansı yaptı

ABD'nin Florida eyaletinde kaçak olarak girdiği huzurevinde soyunan ve huzurevi sakinlerine kucak dansı yapan Heather Cruz isimli kadın, huzurevi yöneticilerinin şikayeti üzerine tutuklanarak cezaevine gönderildi.

ABD'de skandal: Huzurevinde çırılçıplak soyunarak yaşlılara kucak dansı yaptı
27 Kasım 2021 - 14:44


Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletinde meydan gelen olay büyük tepki çekti. 35 yaşındaki Heather Cruz isimli kadın, bir çılgınlık yapmak için huzurevinin açık olan kapısından girdi ve tamamen soyundu. Kadın ardından huzurevi sakinlerine kucak dansı yapmaya başladı.

POLİS ÇAĞRILDI
Genç kadının soyunduğunu gören huzurevi yöneticileri ve güvenlik görevlileri, durumu hemen polise haber verdi. Bu sırada kadın, kendisini engellemeye çalışan güvenlik görevlilerinin tüm çabasına rağmen dans etmeyi sürdürdü.

ŞİKAYETTE BULUNDULAR
Olay yerine gelen polis ekipleri, huzurevi yöneticilerinin şikayeti üzerine Heather Cruz isimli kadını karakola götürdü. Yöneticilerin şikayetinden vazgeçmemesi üzerine tutuklanan kadın, mahkemesi görülene kadar cezaevine gönderildi.

POLİSLERE DE SALDIRDI
Diğer yandan genç kadının, karakola giderken polis ekipleri ve huzurevi güvenliklerine de saldırdığı ifade edildi. Heather Cruz hakkındaki suçlamalar arasında "Polise mukavemet" ve "darp" da var.


YORUMLAR

  • 0 Yorum