AA Genel Müdürünün Bakan Nureddin Nebati'ye fotoğraf hediye etmesine AKP'den tepki

Anadolu Ajansı Genel Müdürü Serdar Karagöz'ün Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati'yi ziyaret edip, fotoğraf hediye etmesine AKP MKYK üyesi Burhan Sakallı "Siz işinize gücünüze bakın" denilerek tepki gösterildi.

AA Genel Müdürünün Bakan Nureddin Nebati'ye fotoğraf hediye etmesine AKP'den tepki
17 Aralık 2021 - 21:57
Anadolu Ajansı (AA) Genel Müdürü Serdar Karagöz de Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’yi ziyaret etti. Karagöz ziyaretinde bakan Nebati’ye kendi fotoğrafının olduğu bir tablo hediye etti.

AA GENEL MÜDÜRÜNE: "İŞİNİZ BAKIN"
AKP MKYK üyesi, Eskişehir Odunpazarı Belediyesi’nin 2004-2014 yıllarında başkanlığını yapan ve son seçimlerde Eskişehir Büyükşehir Belediye başkan adayı olan Burhan Sakallı, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, AA Genel Müdürü Serdar Karagöz’ün Bakan Nebati’yi ziyaret etmesine tepki gösterdi.

Sakallı, yaptığı paylaşımda “Sayın Genel Müdürüm, Bakanı ziyarete kendilerinin fotoğrafıyla gitmeniz hiç şık değil. Siz işinize gücünüze bakın, bırakın Sayın Bakan da ekonominin bu hassas günlerinde işine baksın” ifadelerini kullandı.

SOSYAL MEDYADAN DA TEPKİ GELDİ
AA Genel Müdürü Serdar Karagöz’ün, Bakan Nebati’yi ziyaret etmesi yine bazı sosyal medya takipçilerinin tepkisiyle karşılandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum