17 yaşındaki kız, YouTube'dan izlediği videolarla doğum yaptı

Hindistan'da 17 yaşındaki bir kız çocuğu Youtube'da izlediği videolarla doğum yaptı. Bebeğini iki gün boyunca odada saklamayı başaran genç kız, ailesinin bebek ağlamasını duyması sonrası her şeyi anlattı. Kızı hamile bırakan sevgilisi de "reşit olmayan kişiye tecavüz" suçundan tutuklandı.

17 yaşındaki kız, YouTube'dan izlediği videolarla doğum yaptı
30 Ekim 2021 - 16:20

Hindistan'ın güney Kerala eyaletinde akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. 17 yaşındaki genç kız, ailesinden sır gibi sakladığı bebeğini Youtube'den izlediği videolarla doğurdu. Bebeği iki gün boyunca saklayan genç kız, sonunda çocuğunun ağlamasıyla birlikte ailesine her şeyi anlatmak zorunda kaldı.


Independent Türkçe'de yer alan habere göre Kottakkal Polis memuru MK Shaji, kız çocuğunun hemen bölge hastanesine götürüldüğünü söyledi ve hem kızın hem de yeni doğan bebeğin güvende olduğunu ifade etti. Polis, kızla aynı muhitte yaşayan 21 yaşındaki bir adamı tutukladı. Kızın sevgilisi olduğu belirtilen şahıs, kız çocuğunun reşit olmamasından dolayı Çocukların Cinsel Suçlardan Korunması yasalarına göre "tecavüz" suçlamasıyla cezaevine gönderildi.


Ekipler, "Kız hamileliğini nasıl sakladı?" sorusuna da yanıt verdi. Buna göre genç kız, evde sürekli bol kıyafetler giyerek hamile olduğunu ailesinden gizledi. Kızın doğumuyla ilgili açıklamada bulunan Polis memuru MK Shaji, "Youtube'dan doğumla ilgili her şeyi incelemiş ve doğum esnasında göbek bağını kendi başına makasla kesmiş. Cep telefonundan Youtube'a bakarak her şeyi öğrenmiş" dedi.


Polis, her iki ailenin de çocuklarının ilişkisinden haber dar olduğunu, evlilik için çocuğun reşit olmasının beklendiğini söyledi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum