Midyeci Ahmet'in eski eşi Deniz Çelebi isyan etti: Elimden almaya çalışıyor

'Midyeci Ahmet' Beşiktaş şubesi hakkında yaptığı açıklama, eski eşi Deniz Çelebi'yi isyan ettirdi. Sosyal medya üzerinden açıklama yapan Çelebi, Midyeci Ahmet'e tepki gösterdi.

Midyeci Ahmet'in eski eşi Deniz Çelebi isyan etti: Elimden almaya çalışıyor
05 Nisan 2022 - 12:55


'Midyeci Ahmet' olarak tanınan Ahmet Çiçek, geçtiğimiz aylarda eşi Deniz Çelebi boşanmış ve ve ilk şubesi olan Beşiktaş şubeyi eşine bırakmıştı. Ancak 'Midyeci Ahmet'ten yapılan açıklama Çelebi'yi isyan ettirdi.

Midyeci Ahmet'ten yapılan açıklamada "'Beşiktaş Midyeci Ahmet' ana şubemiz ile markamızın hiçbir şekilde bir bağı kalmamıştır. Şu an var olan 'Midyeci Ahmet' tabelası en kısa sürede indirilecek olup, kurumsal tüm bağımızın kalmaması sağlanacaktır" denildi.

Ahmet Çiçek'in eski eşi Deniz Çelebi ise markadan yapılan açıklamanın ardından sosyal medya hesabından suskunluğunu bozdu.

"KOLYEM SATILARAK YARATILDI"
Çiçek, şu ifadeleri kullandı:
"Ahmet Bey tarafından bir takım açıklamalar yapıldı. Buna karşılık bir açıklama yapma gereği duyuyorum. Biz kısa bir süre önce boşandık. Sizin de bildiğiniz gibi 'Midyeci Ahmet' markasında ilk günden bu güne kadar çok emek verdim. Bu marka benim kolyem satılarak yaratıldı.

Bugün geldiğimiz noktada, gayet medeni bir şekilde boşanırken, Beşiktaş merkez şubeyi bana verdi. Ama ben ve çocuklarım bugün mağdur ediliyoruz. Geldiğimiz noktada bana ve çocuklarıma verdiği şubeyi bugün elimden almaya çalışıyor. Anti propagandasını yapıyor.

"BÜTÜN MİDYELERI BEN YAPTIM"
Çünkü benim bir kadın olarak ayakta durmaya çalışmamı istemiyor. Ben iki çocuğumla mağdur ediliyorum. Çok emeğim var. Markayı ben ayakta tuttum. Bugün mağdur ediliyorum. Bütün midyeleri ben yaptım. Ben satışa sundum. Ben vicdan diyorum. Zaten bütün lezzeti benim elimden geçti.

"ELİMDEN GELEN HER ŞEYİ YAPACAĞIM"
Burayı ayakta tutmak için elimden gelen her şeyi yapacağım. Herkesin Ahmet'in gerçek yüzü görmesini istiyorum. Biz çok medeni ayrıldık. Dokuzuncu gününde karşıma şube açıldı. Bugün de beni kapattırmaya çalışıyor"
 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Mustafa KUYU emekli öğretmen
    1 ay önce
    Madem midyeleri sen yapıyorsun o halde kendi markanı niye yaratmıyorsun?.O herife sen değil,o sana muhtaç olsun.!Örneğin ben midyeci Ahmet diye bir ismi ilk kez duydum.MİDYECİ DENİZ ABLA dersin,Ahmet efendi korkudan kaçar.Örnek vereyim.Asıl kökeni Tunceli olan Mudanya daki Meral abla,şimdi deniz ürünlerinde bir marka oldu.Ha gayret!