FOY'un piyasa değeri 36 milyon dolara ulaştı

FOY'un kuruluşunun üzerinden çok kısa bir süre geçmesine rağmen piyasa değeri 36 milyon dolara ulaştı.

FOY'un piyasa değeri 36 milyon dolara ulaştı
10 Haziran 2021 - 10:56 - Güncelleme: 24 Temmuz 2021 - 17:09
Küresel anlamda kripto para piyasalarının yükselişi devam ederken, El Salvador'un Bitcoin'i para birimi olarak kabul etmesi büyük yankı buldu. El Salvador'un bu hamlesi tüm dünyanın gözünü bu küçük Kuzey Amerika ülkesine çevirdi. Uzmanlar, El Salvador'un bu yeni hamlesini "Ekonomik düzende yeni bir kapı aralama" olarak yorumluyor.

Küresel bazda kripto para ve kripto para borsalarının yükselişi sürerken Türkiye'de de sıcak gelişmeler yaşanıyor. Geçtiğimiz aylarda kurulduğu açıklanan FOY Token'in kısa süre içinde 800 bin dolarlık işlem hacmine eriştiği öğrenildi.

DEĞERİ 36 MİLYON DOLARA ULAŞTI
FOY, kuruluşunu duyurmasının üzerinden çok bir süre geçmesine rağmen rekor denilebilecek bir yükselişe girdi. Şu anda yüz milyar adet olan FOY'un tanesi 0.00036 Dolar'dan işlem görüyor. 

Satışlarla birlikte FOY'un piyasa değeri 36 milyon dolara ulaştı, ilerleyen günlerde bu değerin daha da yukarıya tırmanması muhtemel.

1 HAFTADA YÜZDE 100 KÂR
FOY'un geçen haftaki değeri 18 milyon dolardı. Yaklaşık 7 günde yüzde 100'lük bir artış gösteren FOY 36 milyon dolara ulaşması yatırımcısını da sevindirdi.

Geçen hafta FOY alanlar yüzde 100 kâr elde etti.

FOY'DA GLOBAL BORSALAR İÇİN GERİ SAYIM
Yerli ve yabancı yatırımcıların aktif bir şekilde FOY Token'den alımlar yaparken, FOY'un global borsalara girişi için geri sayımın başladığı belirtiliyor. FOY'dan bir üst düzey yetkili "Tüm çalışmaları tamamladık, şu anda test aşamasındayız. Sistemimiz, yazılımlarımız ve sunucularımızla kullanıcılara en iyi hizmeti verebilmek için son eklemeleri yapıyoruz, ay sonundan itibaren global borsalardan start verilecek" ifadelerini kullandı.

FOY TOKEN NEDİR?
Foy Dijital Yazılım Hizmetleri AŞ. kuruluşu olan Fund Of Yours (FOY), sınırlı sayıdaki 100.000.000.000 adet token ile yola çıktı. Bu tokenler ile, sosyal medya kullanıcıları ile dijital içerik üreticilerini aynı ağda buluşturmayı hedefliyor. 

Bu sayede, sosyal medya kullanıcıları takip ettikleri gazetecilere, Youtuber'lara, dijital içerik üreticilerine destek amacıyle Foy Token gönderebilecek. Bu tokenler istenildiği zaman FOY sistemi üzerinden paraya dönüştürülebilecek. 

HİSSE SAHİPLERİNE BÜYÜK AVANTAJLAR SUNUYOR
Fund Of Yours (FOY)'dan yapılan açıklamada hisse sahiplerinin süre ve zaman kısıtlaması olmadan hisselerini para birimine çevirebilecekleri belirtiliyor. Sisteme göre FOY'daki hissesini paraya dönüştürmek isteyenler, isterlerse ülkelerinde yerel dijital para borsalarında ya da global borsalarda ETH, BTC, USDT kurlarını kullanabilecekler. Bu sayede hisseleri istedikleri ülkelerinin para birimine çevirebilecekler.

NOT: BU BİR İLANDIR


YORUMLAR

  • 0 Yorum