Fatih Altaylı'dan 'düzensiz göç' yazısı: Bizim tek düşündüğümüz ülkemizin ve evlatlarımızın geleceği!

Fatih Altaylı, kontrolsüz göç üzerine bir yazı kaleme aldı. Altaylı, “Biz 'bu göçmen dalgası normal değil' diyerek itiraz ettikçe,  ABD Ordusu’nun 'Göç’ün bir silah olarak kullanılması' başlıklı tezini gösterip Türkiye’ye yönelik göç dalgasının arkasındaki niyeti sergiledikçe 'Taliban kafalılar' ve 'Sol kafasızlar' ortak bir biçimde bizi 'faşist' diye nitelemeye devam ediyorlar" dedi.

Fatih Altaylı'dan 'düzensiz göç' yazısı: Bizim tek düşündüğümüz ülkemizin ve evlatlarımızın geleceği!
18 Ağustos 2021 - 12:06 - Güncelleme: 18 Ağustos 2021 - 12:33
HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, “Bir işgal metodu olarak göç” başlıklı bir yazı yazdı. Yaşanan kontrolsüz göçlere tepki gösterenlerin hedef alınmasına tepki gösteren Altaylı, "Biz bir saldırıya karşı ülkemizi savunuyoruz. Bugün fikren. Yarın nasıl gerekirse öyle" dedi.

"KENDİ DÜŞÜNCESİ DIŞINDAKİ DÜŞÜNCELERİ YAFTALAYANLARDIR ASIL FAŞİSTLER"
Altaylı yazısında, yaşanan kontrolsüz göçlere tepki gösterenlerin hedefe alınmasını şu sözlerle eleştirdi;

"Biz 'bu göçmen dalgası normal değil' diyerek itiraz ettikçe,  ABD Ordusu’nun 'Göç’ün bir silah olarak kullanılması' başlıklı tezini gösterip Türkiye’ye yönelik göç dalgasının arkasındaki niyeti sergiledikçe 'Taliban kafalılar' ve 'Sol kafasızlar' ortak bir biçimde bizi 'faşist' diye nitelemeye devam ediyorlar. 

"TEK DÜŞÜNDÜĞÜMÜZ ÜLKEMİZİN VE EVLATLARIMIZIN GELECEĞİ"
Oysa kendi düşüncesi dışındaki düşünceleri faşist diye yaftalayanlardır asıl faşistler.  Oysa bizim tek düşündüğümüz ülkemizin ve evlatlarımızın geleceği.

Göç yolu ile Türkiye’nin dokusunun bozulmak istendiğini, yıllardır Kürt-Türk çatışmasına bu milletin sağduyusunun izin vermediğini, cemaatler ve tarikatlar eli ile bile bu ülkenin karıştırılamadığını görenlerin son silahı bu göç.

Türkiye’yi ancak bu yolla destabilize edeceklerini görüyorlar ve bu göçü üzerimize yönlendiriyorlar.”

"BİZ BİR SALDIRIYA KARŞI ÜLKEMİZİ SAVUNUYORUZ SİZ İSE BU ÜLKEYİ UÇURUMA SÜRÜKLÜYORSUNUZ" 
“Bunu destekleyenler ise bu güçlerin iç uzantıları. Fondaşlar, ulus millet karşıtları, köle tüccarları ve ahmaklar.

Bize faşist diyenlere bir tek söz söyleyeyim. Ey ahmak sürüsü. Stalingrad’a saldıran Hitler ordusu mu faşistti yoksa Stalingrad’ı canı pahasına savunan Ruslar mı!

Biz bir saldırıya karşı ülkemizi savunuyoruz. Bugün fikren. Yarın nasıl gerekirse öyle. Siz ise tüm aptallığınızla bu ülkeyi uçuruma sürüklüyorsunuz. Tabii eğer satılmışlığınızla değilse!"

YORUMLAR

  • 0 Yorum