Bursa'da 2 kardeş, kripto para yüzünden canına kıydı

Bursa'da ailelerine "İznik Gölü'nde intihar edeceğiz" diyerek kayıplara karışan 2 erkek kardeşin dün cesetleri gölde bulundu. Karacan kardeşlerin kripto para piyasasında yaptıkları yatırımlarda yüklü miktarda zarar ettiği için intihar ettikleri öne sürüldü.

Bursa'da 2 kardeş, kripto para yüzünden canına kıydı
20 Kasım 2021 - 16:48

Bursa'nın Kestel ilçesinde kafeterya işleten 34 yaşındaki Hasan Karacan ve 31 yaşındaki kardeşi Hüseyin Karacan kardeşler, iddiaya göre kripto para piyasasında yaptıkları yatırımlarda yüklü miktarda zarar etti. İki kardeş "İznik Gölü'nde intihar edeceğiz" dedikten sonra ortadan kayboldu. İki kardeşin cansız bedenleri gölde bulundu.

Sabah'tan Remzi Yılmaz'ın haberine göre Bursa'nın Kestel ilçesinde kafeterya işleten 34 yaşındaki Hasan Karacan ve 31 yaşındaki kardeşi Hüseyin Karacan kardeşler, iddiaya göre kripto para piyasasında yaptıkları yatırımlarda yüklü miktarda zarar etti.

"İNTİHAR EDECEĞİZ"
Bu durumu çevresindekilere ileten kardeşler, "İznik Gölü'nde intihar edeceğiz" dedikten sonra, önceki gün bir arkadaşlarına kendilerini İznik'e götürtüp ortadan kayboldu. İki kardeşe ulaşamayan aileleri, jandarmadan yardım istedi. Bunun üzerine İznik Jandarma Komutanlığı'na bağlı bot timleri ve AFAD ekipleri, balık adamların da desteğiyle gölde arama çalışmalarına başladı.

CANSIZ BEDENLERİ BULUNDU
Önce göl kıyısında kardeşlere ait kıyafet ve cüzdanları bulan ekipler, dün de cansız bedenlerine ulaştı. Acı haberi alan yakınları, sinir krizleri geçirdi. Balık adamlar tarafından gölden çıkarılan cesetler, otopsi için Adli Tıp'a gönderildi.


YORUMLAR

  • 0 Yorum