Buket Aydın ve Emir Sarıgül aşkı bitti

Buket Aydın ile Emir Sarıgül'ün bir yıldır devan eden ilişkileri sona erdi. Sarıgül'ün Aydın'a "Çalışma, gel hemen evlenelim" diye baskı uygulaması nedeniyle ilişkinin sona erdiği iddia edildi.

Buket Aydın ve Emir Sarıgül aşkı bitti
26 Mart 2021 - 11:45


Sunucu Buket Aydın ile Emir Sarıgül'ün bir yıldır süren ilişkisi bitti. Sarıgül'ün "Çalışma, gel hemen evlenelim" baskıları üzerine Aydın'ın ilişkiyi bitirme kararı aldığı iddia edildi.

Günaydın'dan Evren Abdullahoğlu'nun haberine göre; Aydın'ın yakın çevresine ayrılık kararı ile ilgili "Kariyerim olumsuz etkileniyor. Bu ilişki beni magazinin içine çekiyor. İşimi bırakmak istemiyorum. Bu sefer dönüş yok, kesin olarak ayrıldık" dediği öğrenildi.

Aydın'ın gizli ilişki yaşadığı Sarıgül'le birlikte fotoğrafları ortaya çıkmıştı. Aydın, "Karantina sebebiyle önceliklerim değişti" diyerek çalıştığı Kanal D ile yollarını ayırdıktan sonra 7 yıllık eşi Erce Baykal'dan tek celsede boşanmıştı 

İlişkisi uğruna Kanal D Spikerliğini bırakan Buket Aydın ile Şişli Eski Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül ile Eylül ayında nikah masasına oturmaya hazırlandığı iddia edilmişti.


YORUMLAR

  • 0 Yorum