Antalya Alanya'da özel plaja Afganistan bayrağı çekildi!

Türkiye, demografik yapısını açıkça tehdit eden kaçak girişleri tartışırken, Antalya Alanya'dan gelen görüntü dikkat çekti. Afgan bir şahsın özel bir plajda Afganistan bayrağını göndere çektiği görüldü.

Antalya Alanya'da özel plaja Afganistan bayrağı çekildi!
11 Ağustos 2021 - 16:43 - Güncelleme: 11 Ağustos 2021 - 17:24
Türkiye’nin demografik yapısını tehlikeye sokan kaçak geçişler ve sığınmacılar konusu her geçen gün daha fazla tartışılırken, yeni görüntüler ortaya çıkmaya devam ediyor. Asayiş sorunları sürekli artış gösterirken, Antalya Alanya'da özel bir plajda çekilen görüntüler dikkat çekti.

Afgan bir şahıs, Alanya'daki özel bir plajda Afganistan bayrağını göndere çekti. O anları TikTok hesabında paylaşan şahıs, "Yaşasın Afganistan" notunu düştü.

Görüntüler sosyal medyada hızla yayılırken vatandaşlardan tepki de geldi. Söz konusu videonun TikTok'ta paylaşıldığı tarihe göre Temmuz ayında çekildiği görüldü.

İşte o video;
AYKIRI'YI HEDEFE KOYMAK İSTEDİLER, YİNE DUVARA TOSLADILAR!
Aykırı'nın gündeme getirdiği göndere Afganistan bayrağı çekme skandalı sonrasında, Teyit.org ve Duvar gibi oluşumlar dezenformasyon haberleri ürettiler.

Sahilde farklı ülkelerin bayraklarının da olduğunu öne süren söz konusu siteler gerçeklerin bir kez daha yüzlerine çarpılmasından sonra tweetlerini sildiler.

Konuyla ilgili olarak aykiri.com.tr Genel Yayın Yönetmeni Batuhan Çolak şu açıklamayı yaptı:

YORUMLAR

  • 0 Yorum