AKP'li Mehmet Özhaseki: Bizden önce aç, dağlarda yaşayan insanlar vardı

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, ilginç bir açıklamada bulundu. Özhaseki, "Aç, dağlarda yaşayan insanlar vardı, bizimle sosyal yardımlar, kurumlaştı. Hem sosyal hem hizmet belediyecilik ivme kazandı” dedi.

AKP'li Mehmet Özhaseki: Bizden önce aç, dağlarda yaşayan insanlar vardı
27 Kasım 2021 - 14:18

AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Antalya'da düzenlenen Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı'nda ilginç açıklamalarda bulundu. Özhaseki, AKP'nin Cumhuriyet tarihindeki tüm hükümetlerden daha başarılı olduğunu iddia etti.

Özhaseki, “Aç, dağlarda yaşayan insanlar vardı, bizimle sosyal yardımlar, kurumlaştı. Hem sosyal hem hizmet belediyecilik ivme kazandı” dedi.

Özhaseki şöyle konuştu:
"Hükümet noktasında cumhuriyet tarihi boyunca gelen bütün hükümetlerden başarılıyız. Ekonomide başarılıyız, iddiayla söylüyorum her zaman her yerde de tartışmaya varım. Ulaştırma, sağlık, milli savunma sanayiide, enerjide, aklınıza hangi alan geliyor her birinde çok şükür başarılıyız. Devrim niteliğinde işler yaptık." 

Yıllardır vesayet rejiminin Türkiye'de hakim olduğunu öne süren Özhaseki, AKP iktidarında ise vesayet rejimiyle etkin bir mücadele yürütüldüğünü iddia etti. Özhaseki, mazeret üretmediklerini, kimseyi birbirinden ayırmadıklarını, gece gündüz demeden çalıştıklarını savunarak, şöyle dedi:

"Aç, dağlarda yaşayan insanlar vardı, bizimle sosyal yardımlar, kurumlaştı. Hem sosyal hem hizmet belediyecilik ivme kazandı. Cumhurbaşkanımızın destekleriyle de büyük yatırımlar yapmaya başladık. 30 yıl önceki Antalya'yı biliyorum, en az 2 dönem bile Menderes beyin yaptığı projeler ortada. Şimdikiler zekatını bile yapamıyor. Türkiye'nin her yerinde Allah'a hamdolsun güzel işler yaptık. Marka şehirler dediğimiz kavram ortaya çıktı. Cumhurbaşkanımız da bütün projelerimizin arkasında durdu."


YORUMLAR

  • 1 Yorum