18 yaşındaki Melek Şahinoğlu, evli Pakistanlı'ya kaçtı: 3 gün eşiyle, 4 gün benimle olacak

Fulya ile Umudum olsun programında yaşanan bir olay tartışma konusu oldu. 18 yaşındaki Melek Şahinoğlu, 4 çocuklu Pakistanlı'ya kaçtı. Şahinoğlu'nun sözleri programa damgasını vurdu: "4 gün benimle, 3 gün eşiyle olacak. Eşinden de rıza aldım. Dinimiz 4 kadınla evlenmeye izin veriyor, Pakistan'da da serbest."

18 yaşındaki Melek Şahinoğlu, evli Pakistanlı'ya kaçtı: 3 gün eşiyle, 4 gün benimle olacak
24 Eylül 2021 - 17:19 - Güncelleme: 24 Eylül 2021 - 21:57
Evli ve 4 çocuklu Pakistan uyruklu bir adama kaçan 18 yaşındaki Melek Şahinoğlu'nun Fulya ile Umudun Olsun programında anlattıkları herkesi çileden çıkardı. Pakistan'da 4 eşin normal olduğunu söyleyen Şahinoğlu, "Ben Mustafa'yı karısıyla paylaşırım. Haftada 3 gün eşiyle 4 gün benimle olacak" dedi.

FOX TV'de yayınlanan Fulya İle Umudun Olsun programında ilginç bir olay işlenmeye başladı. 18 yaşındaki kızları Melek Şahinoğlu'nun kaybolduğunu söyleyen aile, canlı yayına çıkarak yardım istedi. Kısa sürede bulunan genç kız, canlı yayına gelerek ailesiyle yüzleşti.

EVLİ VE 4 ÇOCUKLU PAKİSTANLI'YA KAÇTI
18 yaşındaki Melek Şahinoğlu, İstanbul'da bir döviz bürosu sahibi Pakistan uyruklu Mustafa isimli kişinin yanında işe başladı. Döviz bürosu sahibi ile yasak ilişki yaşamaya başlayan Melek, 17 Eylül'de evi terk etti. Annesi Fatma Şahinoğlu ile babası Ali Şahinoğlu, kızlarının kaçırıldığını düşünüp canlı yayında yardım istedi.

"4 HANIM NORMAL, BEN EŞİYLE KONUŞTUM RIZASI VAR"
Dört çocuk babası evli Mustafa Bey'e kaçtığı öğrenilen Melek Şahinoğlu ise canlı yayına çıkarak yaşadığı durumu savundu. Hayatından memnun olduğunu söyleyen Şahinoğlu, "İyiyim, zorla kimsenin yanında değilim. Sadece ailemin rızasını almak için geldim. Onlar istemiyorsa da tamam. Ben Mustafa'dan vazgeçmeyeceğim. Ailem istemiyorsa elimden bir şey gelmiyor. Ben Mustafa'yı bu şekilde kabul ediyorum. Onun hanımı da bu şekilde kabul ediyor. Pakistan böyle bir ülke. Onun hanımı da evlenirken bu şekilde evlendi. Orada 4 tane hanım normal. Ben Mustafa'nın beni ne kadar sevdiğini ve değer verdiğini biliyorum. Benim üzerime birini getirmez. Ben hanımıyla kendim görüştüm ve rızasını aldım" dedi.
Melek Şahinoğlu

PROGRAM SUNUCUSUNDAN TEPKİ
Melek Şahinoğlu'nun anlattıklarından sonra çileden çıkan Fulya Öztürk, "Bu dünyanın hiç bir yerinde normal bir şey değil. Bunu normalleştiremezsin. 3 ayda ne aşkı olabilir? Aklını başına devşir. Yok Pakistan'da 4 eş varmış. O zaman üzerine 4'üncüyü de 5'inciyi de getirir. Senin yaptığın ve söylediğin her şeyi kınıyorum. Senin yerinde olmayı istemem. Aşk biter baki kalan ailedir" ifadelerini kullandı.

"3 GÜN EŞİYLE 4 GÜN BENİMLE OLACAK"
Şahinoğlu, Öztürk'ün "Adam 3 gün ona gidip 4 gün seninle mi olacak? Bunu kabul ediyor musun?" sorusuna da "Evet kabul ediyorum" cevabını verince stüdyoda ortalık iyice gerildi.


YORUMLAR

 • 7 Yorum
 • aydın bolat
  3 hafta önce
  oo swingers ha?
 • Şakir nurtepe
  3 hafta önce
  Sal sal. Bırak ne boku varsa yesin. Böyleleri laftan anlamaz, ***ü sikilmeden de akıllanmaz. Bugün bundan kurtarsan yarın daha fenası olur. Bırak, sal. Bi sikilsin, aklı başına gelir.
 • hilmi atartutar
  3 hafta önce
  hala inanan varmı bu kurgulara.
 • Özgür BULUT
  3 hafta önce
  Şu konunun din ile alakası yok, biraz haberi dikkatli okuyun. "... döviz bürosu sahibi Pakistan uyruklu Mustafa isimli kişinin..." Daha başka bir şeye gerek yok..
 • murat
  3 hafta önce
  burnu sike benziyor ayni..pakistanli picin
 • mehmet yılmaz
  3 hafta önce
  bu genç kızın alt yapısı belli ailesi tamamen dine bağlı olarak yetiştirmiş ve sonuçlarını yaşıyorlar. şimdi de kızımızı evli adama vermeyiz diyorlar. hak etmişler.
 • Ali Yılmaz (emekli Öğretmen)
  3 hafta önce
  Kızlarını çalıştırıp parasını elinden alan ***ler bunlar. Haftalığını bile kendine vermiyorlardır. Gidin çalıştığı dükkanın sahibine sorun Kız da baktı ki kendi hayatımı kendim kurayım. Kaçtı adama. Pakistanlı olmasa başkası olacaktı. Kızı köle gibi çalıştırıp maaşına el koyan terbiyesizler bunlar.